Gå til hovedindhold

Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540349252
Pris fra 497 krtil 791,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 294,25 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork® H3 Elevation, 553008, til singlefold/C-fold håndklædeark, sort
497 kr
Til butik
Dispenser Tork® H3 Elevation, 553008, til singlefold/C-fold håndklædeark, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 1
Artikel nr.: 553008
EAN: 7322540349252
Varenr.: 1494787
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H3 553008 Sort
513,99 kr
Til butik
Dispenser Tork H3 553008 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork papirdispenser H3 i sort. 3 hurtige: Smart dispenser der passer i de fleste rum. Nem at opsætte og anvende. Du kan nemt holde øje med påfyldning gennem forsiden. Beskrivelse: Dispenser fra Tork til H3 C- og Z-fold singlefold håndklædeark...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Sort
Størrelse: 36"
EAN: 7322540349252
Varenr.: 198947
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser H3 sort t/papirhåndklæder
610 kr
Til butik
Tork Dispenser H3 sort t/papirhåndklæder billede

Produktinformation

Tork Classic-box er et driftsikkert system til zigzag- og C-foldede håndklædeark. Anbefales til industrien, skoler, sportscentre og andre steder med mange brugere. 439x333x136mm. Tork dispensersystem i hygiejnisk design. Let at rengøre og vedligehold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540349252
Varenr.: 19432726
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser
791,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb
2Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
3Nova Nordic A/S610 kr610 krKøb
4Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser i 184 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 502 kr.

Den nuværende pris på 497 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark H3 Sort 553008 | Dispenser | H3 | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026497 kr16,99 kr (3%)
29. maj 2026513,99 kr16,99 kr (3%)
28. maj 2026497 kr16,99 kr (3%)
27. maj 2026513,99 kr16,99 kr (3%)
26. maj 2026497 kr16,99 kr (3%)
23. maj 2026513,99 kr16,99 kr (3%)
22. maj 2026497 kr16,99 kr (3%)
19. maj 2026513,99 kr16,99 kr (3%)
14. maj 2026497 kr16,99 kr (3%)
13. maj 2026513,99 kr16,99 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret