Gå til hovedindhold

DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m

DIGITUSKablerEAN: 4016032462040
Pris fra 277 krtil 457 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 1. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS HDMI cable with Ethernet - 15 m
277 kr
Til butik
DIGITUS HDMI cable with Ethernet - 15 m billede

Produktinformation

Premium High Speed, HDMI-kabel med Ethernet, HDMI han til HDMI han, 15 m, dobbelt afskærmet, sort, 4K support, hybrid aktivt optisk kabel

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: AK-330125-150-S
EAN: 4016032462040
Varenr.: 3405060
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m
-3%319 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m billede

Produktinformation

Stabilt HDMI-kabel til 4K hjemmebio og kontorForbind skærm, TV eller projektor med et langt og pålideligt kabel. DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel på 15 m kombinerer kobber og fiber for sikker signaloverførsel over lange afstande. Det understøtter UHD 4K videomodus (2160p) og 3D, så dine film, præsentationer og spil står skarpt.Hvad gør kablet særligt?Kablet er fuldt HDMI 2.0b-kompatibelt med båndbredde op til 18 Gbit/s, HDCP-understøttelse samt ARC og HDMI Ethernet Channel. Begge stik er HDMI Type A (han/han) med forgyldte kontakter for sikker tilslutning, og det fungerer som Plug and Play uden ekstra opsætning.Kabeltype: HDMI AOC hybrid fiberoptiskLængde: 15 mHDMI-version: 2.0bMaks. opløsning: 4.096 × 2.560Understøttede videomodus: 2160p, 1080pMaks. opdateringsfrekvens: 120 HzDatahastighed: 18 Gbit/s3D-understøttelse: JaHDCP: JaARC (Audio Return Channel): JaHDMI Ethernet Channel: JaStik: HDMI Type A (han) til HDMI Type A (han)Stikform: LigeKontaktbelægning: ForgyldtFarve: SortPakken indeholder: 1 stk.Pakkemål (B): 140 mmPakkens vægt: 708,333 gPakkevolumen: 1.430,8 cm³...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.45g
EAN: 4016032462040
Varenr.: 2103465
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m
-3%339 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.45g
EAN: 4016032462040
Varenr.: 2103465
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort
457 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK277 kr316 krKøb
2Boligcenter DK319 kr319 krKøb
3Vivas DK339 kr418 krKøb
4CompuMail DK457 kr457 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 214,69 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 4K - 15 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026277 kr12 kr (4%)
29. maj 2026289 kr26 kr (10%)
25. maj 2026263 kr67 kr (20%)
22. maj 2026330 kr1 kr (0%)
21. maj 2026329 kr33 kr (11%)
20. maj 2026296 kr29 kr (11%)
14. maj 2026267 kr1 kr (0%)
8. maj 2026268 kr1 kr (0%)
6. maj 2026267 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026273 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret