Gå til hovedindhold

HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik

DIGITUSKablerEAN: 4016032483779
Pris fra 427 krtil 509 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS HDMI-kabel 10m Sort
427 kr
Til butik
DIGITUS HDMI-kabel 10m Sort billede

Produktinformation

DIGITUS - Ultra High Speed - HDMI-kabel - 19 pin micro HDMI Type D han til 19 pin micro HDMI Type D han - 10 m - fiberoptik - sort - Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz (4096 x 2560) support

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: AK-330127-100-S
EAN: 4016032483779
Varenr.: 1000853759
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS HDMI AOC Hybrid Fiber Optic Cable - 10m
430 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik
-35%489 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik billede

Produktinformation

Stabil 4K-forbindelse til lange strækDette HDMI-kabel fra DIGITUS er et aktivt AOC hybrid fiber/leder-kabel på 10 m, designet til problemfri tilslutning mellem kilde og skærm over længere afstande. Med HDMI 2.0, båndbredde på 18 Gbit/s og understøttelse af 4K-opløsning op til 4096 × 2560 ved 60 Hz leverer det skarpt billede og flydende bevægelse til film, gaming og præsentationer.Funktioner, der gør hverdagen nemKablet er udstyret med guldbelagte kontakter, er Plug and Play og understøtter ARC, HDR, HDCP 2.2 og EDID - så dine enheder finder hinanden hurtigt, og du får både billede og lyd i høj kvalitet. Stikkene er tydeligt mærket “Source” og “Display” for enkel installation, og der medfølger en adapter (Micro HDMI hun til HDMI han) for fleksibel tilslutning.Kabeltype: Rundt kabelFarve: SortLængde: 10 mHDMI-version: 2.0Maks. opløsning: 4096 × 2560Maks. opdateringsfrekvens: 60 HzDatahastighed: 18 Gbit/sStik: HDMI Type A (han) til HDMI Type A (han)Formfaktor stik: LigeKontaktbelægning: GuldARC, HDR, HDCP 2.2 og EDID: JaPlug and Play: JaFerritkerne: NejPakkens mål: 21,7 × 20,5 × 6,8 cmPakkens vægt: 390 gPakkens volumen: 3 024,98 cm³Antal pr. pakke: 1 stk.Medfølgende adapter: Micro HDMI hun – HDMI han...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.65g
EAN: 4016032483779
Varenr.: 1914888
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik
-34%509 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK427 kr427 krKøb
2Proshop DK430 kr469 krKøb
3Boligcenter DK489 kr489 krKøb
4Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik

PriceData har fulgt prisen på HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik i 179 dage. Laveste pris i perioden er 427 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for HDMI-kabel 4K 10 m - DIGITUS AOC hybrid med aftageligt stik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026427 kr62 kr (13%)
5. maj 2026489 kr40 kr (8%)
16. apr. 2026529 kr45 kr (9%)
4. mar. 2026484 kr20 kr (4%)
3. mar. 2026464 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026467 kr8 kr (2%)
26. jan. 2026475 kr3 kr (1%)
25. jan. 2026478 kr3 kr (1%)
24. jan. 2026475 kr6 kr (1%)
23. jan. 2026481 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret