Gå til hovedindhold

DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b

DIGITUSKablerEAN: 4016032462033
Pris fra 222 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 20. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 10m Sort
222 kr
Til butik
DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 10m Sort billede

Produktinformation

DIGITUS - Premium High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort - 4K support, hybrid aktivt optisk kabel

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: AK-330125-100-S
EAN: 4016032462033
Varenr.: 995593518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS HDMI cable with Ethernet - 10 m
244 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b
279 kr
Til butik
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b billede

Produktinformation

Stabilt HDMI-kabel til 4K hjemmebio og AV-installationForbind dine enheder sikkert over længere afstande med DIGITUS’ aktive hybrid fiberoptiske HDMI-kabel. Kablet leverer UHD 4K ved understøttede videoindstillinger og håndterer moderne lydformater som Dolby TrueHD. Med 10 m længde er det oplagt til vægmonterede tv, projektorer og mødelokaler, hvor et almindeligt kobberkabel ikke rækker.Fordele ved HDMI-kabel i høj kvalitetKablet er udstyret med HDMI 2.0b, op til 18 Gbit/s båndbredde og ARC til returlyd. Det understøtter 3D, 2160p/1080p video og op til 120 Hz, så billed og lyd overføres glat fra kilde til display. Guldpletterede stik og Plug and Play gør opsætningen enkel og forbindelsen stabil.Type: HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabelLængde: 10 mFarve: SortStik: HDMI Type A (standard) han til HDMI Type A (standard) hanFormfaktor stik: LigeHDMI-version: 2.0bMaks. opløsning: 4.096 × 2.560 pixelsUnderstøttede videomodes: 2160p, 1080pMaks. opdateringsfrekvens: 120 HzBåndbredde: 18 Gbit/sFunktioner: 3D, HDCP, ARC, HDMI Ethernet Channel, Plug and PlayKontaktbelægning: GuldPakkemål: 160 × 160 mmPakkens vægt: 388,889 gPakkeindhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.31g
EAN: 4016032462033
Varenr.: 2103819
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2Proshop DK244 kr283 krKøb
3Boligcenter DK279 kr279 krKøb
4Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b i 180 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for DIGITUS HDMI AOC hybrid fiberoptisk kabel 10 m - UHD 4K, HDMI 2.0b de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026222 kr10 kr (4%)
16. maj 2026232 kr4 kr (2%)
15. maj 2026228 kr1 kr (0%)
14. maj 2026227 kr1 kr (0%)
13. maj 2026228 kr8 kr (4%)
9. maj 2026220 kr24 kr (10%)
6. maj 2026244 kr13 kr (6%)
2. maj 2026231 kr23 kr (11%)
20. apr. 2026208 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026211 kr14 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret