Gå til hovedindhold

DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort

DIGITUSKablerEAN: 4016032483762
Pris fra 643 krtil 1.209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 566 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 603 kr 6. maj

Sammenlign priser på DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 643 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort
643 kr
Til butik
DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort billede

Produktinformation

DIGITUS - Ultra High Speed - HDMI-kabel - 19 pin micro HDMI Type D han til 19 pin micro HDMI Type D han - 30 m - fiberoptik - sort - Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz (4096 x 2560) support

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: AK-330127-300-S
EAN: 4016032483762
Varenr.: 1000853762
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS HDMI AOC Hybrid Fiber Optic Cable - 30m
644 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI kabel 30 m - DIGITUS 4K AOC hybrid fiber med aftageligt stik
-4%1.189 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI kabel 30 m - DIGITUS 4K AOC hybrid fiber med aftageligt stik billede

Produktinformation

Stabilt 4K HDMI kabel til lange afstandeDette 30 m lange HDMI AOC hybrid fiberkabel fra DIGITUS er skabt til pålidelig overførsel over store afstande - ideelt til mødelokaler, hjemmebio og professionelle installationer. Med HDMI 2.0, 18 Gbit/s båndbredde og support for 4K-opløsning op til 4.096 × 2.560 ved 60 Hz får du skarpt billede, HDR og ARC uden signalfald.Nem installation og fleksibel tilslutningKablet er retningsbestemt med tydeligt markerede ender (Source/Display) og fungerer som ægte Plug and Play. De forgyldte stik sikrer stabil kontakt, og den medfølgende adapter gør det let at skifte mellem micro HDMI hun og HDMI han, når installationen kræver det. Rund kabelkonstruktion og sort finish passer diskret ind i de fleste miljøer.Kabellængde: 30 mType: HDMI AOC hybrid fiber, rundt kabelHDMI-version: 2.0Maks. opløsning: 4.096 × 2.560 ved 60 HzDatahastighed: 18 Gbit/sHDR: UnderstøttetARC (Audio Return Channel): JaHDCP: Ja, version 2,2EDID: UnderstøttetStik: HDMI Type A (han) til HDMI Type A (han), ligeStikbelægning: ForgyldtFarve: SortMedfølgende adapter: Micro HDMI hun – HDMI hanPlug and Play: JaPakkemål: 217 × 68 × 205 mmPakkens vægt: 740 gPakkevolumen: 3.024,98 cm³Antal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 33.3g
EAN: 4016032483762
Varenr.: 1985269
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI kabel 30 m - DIGITUS 4K AOC hybrid fiber med aftageligt stik
-4%1.209 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK643 kr643 krKøb
2Proshop DK644 kr683 krKøb
3Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
4Vivas DK1.209 kr2.408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort i 187 dage. Laveste pris i perioden er 596 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 644 kr.

Den nuværende pris på 643 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for DIGITUS Mikro HDMI han (input) -> Mikro HDMI han (output) 30 m Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026643 kr1 kr (0%)
25. maj 2026642 kr1 kr (0%)
13. maj 2026643 kr1 kr (0%)
12. maj 2026642 kr1 kr (0%)
11. maj 2026641 kr1 kr (0%)
10. maj 2026642 kr1 kr (0%)
8. maj 2026643 kr6 kr (1%)
7. maj 2026649 kr46 kr (8%)
6. maj 2026603 kr3 kr (0%)
5. maj 2026606 kr72 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret