Gå til hovedindhold

Solar Plus Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve

Solar PlusEludstyrEAN: 4022709231611
Pris fra 547 krtil 740 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 547 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve
547 kr
Til butik
Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: 23161
EAN: 4022709231611
Varenr.: 3332945
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTUR DIGITAL ASTRO 1 KANAL
637,31 kr
Til butik
KONTAKTUR DIGITAL ASTRO 1 KANAL billede

Produktinformation

Save ´n carry App download Ved idræftsætning af ur, skal man være opmærksom på at den skal nå til næste programerede kobling inden at cyklusen starter. Tilbehør: Datakey (hukommelsesnøgle) G. nr. 54.23.503.668, Programpakke for Datakey G.nr. 54.23.504.094...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Starters
EAN: 4022709231611
Varenr.: 15842516468047
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontaktur Digital Astro 1 Kanal
683,26 kr
Til butik
Kontaktur Digital Astro 1 Kanal billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Circuit Boards & Components
EAN: 4022709231611
Varenr.: 8975455945041
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktur digital astro 1 kanal
691,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Paladin Digital kontaktur astrofunktion 1 kanal, 16A 230v
740 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK547 kr586 krKøb
2EL-GROSSISTEN637,31 kr637,31 krKøb
3Billigelogvvs.dk683,26 kr683,26 krKøb
4MaintainIt691,25 kr691,25 krKøb
5Elvvs.dk740 kr740 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve

PriceData har fulgt prisen på Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve i 184 dage. Laveste pris i perioden er 506 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 652 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 558 kr.

Den nuværende pris på 547 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 10 års reserve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026547 kr7 kr (1%)
16. maj 2026554 kr77,25 kr (12%)
14. maj 2026631,25 kr19,8 kr (3%)
12. maj 2026651,05 kr33,05 kr (5%)
11. maj 2026618 kr33,05 kr (5%)
10. maj 2026651,05 kr33,05 kr (5%)
9. maj 2026618 kr76,61 kr (14%)
7. maj 2026541,39 kr76,61 kr (12%)
6. maj 2026618 kr76,61 kr (14%)
21. apr. 2026541,39 kr22,39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret