Gå til hovedindhold

Solar Plus Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth

Solar PlusEludstyrEAN: 4022709239167
Pris fra 658 krtil 737 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 655 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 658 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth
658 kr
Til butik
Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: 23916
EAN: 4022709239167
Varenr.: 4722984
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Digital kontaktur med astrofunktion, 2 kanaler, bluetooth
659 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTUR DIGI. ASTRO 2 KANAL BLUETOOTH
675,93 kr
Til butik
KONTAKTUR DIGI. ASTRO 2 KANAL BLUETOOTH billede

Produktinformation

Save ´n carry App download Digital kontaktur med astro uge function For DIN skinne, 35mm bred 2 kanal med 100 lokationer at gemme på Kan programeres via smartphone med Bluetooth (virker både med Android og Iphone) Bryder I 0 gennemgang og kan tage op til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Starters
EAN: 4022709239167
Varenr.: 15842518073679
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktur digi. astro 2 kanal bluetooth
733,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Paladin Digital 2 kanals Astro kontaktur med Bluetooth
737 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK658 kr697 krKøb
2WATTOO.DK659 kr659 krKøb
3EL-GROSSISTEN675,93 kr675,93 krKøb
4MaintainIt733,75 kr733,75 krKøb
5Elvvs.dk737 kr737 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth i 171 dage. Laveste pris i perioden er 655 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 658 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 2 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026658 kr1 kr (0%)
23. maj 2026659 kr1 kr (0%)
21. maj 2026658 kr1 kr (0%)
19. maj 2026659 kr1 kr (0%)
17. maj 2026660 kr1 kr (0%)
14. maj 2026661 kr1 kr (0%)
12. maj 2026662 kr1 kr (0%)
8. maj 2026663 kr1 kr (0%)
7. maj 2026664 kr1 kr (0%)
5. maj 2026665 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret