Gå til hovedindhold

Plus Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry)

PlusEludstyrEAN: 4022709236524
Pris fra 679 krtil 742,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63,5 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 632 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry)
679 kr
Til butik
Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: 23652
EAN: 4022709236524
Varenr.: 5590951
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Digitalt kontaktur, 2 kanaler, astro, nfc
680 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTUR DIGI. 2 KANAL ASTRO NFC
684,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktur digi. 2 kanal astro nfc
742,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK679 kr718 krKøb
2WATTOO.DK680 kr680 krKøb
3EL-GROSSISTEN684,25 kr684,25 krKøb
4MaintainIt742,5 kr742,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry)

PriceData har fulgt prisen på Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 632 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 815 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 669 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Kontaktur Digital ASTRO, Din-skinne (2 modul 35 mm bred), Ugeur, 2 Kanals, Programmebar med NFC med appen (Save'n Carry) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026679 kr1 kr (0%)
25. maj 2026680 kr1 kr (0%)
23. maj 2026679 kr2 kr (0%)
22. maj 2026681 kr2 kr (0%)
21. maj 2026679 kr1 kr (0%)
20. maj 2026680 kr1 kr (0%)
19. maj 2026679 kr1 kr (0%)
18. maj 2026680 kr1 kr (0%)
17. maj 2026679 kr1 kr (0%)
16. maj 2026680 kr62,5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret