Gå til hovedindhold

Solar Plus Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth

Solar PlusEludstyrEAN: 4022709239150
Pris fra 565 krtil 811,31 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 246,31 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 530 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 565 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth
565 kr
Til butik
Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: 23915
EAN: 4022709239150
Varenr.: 4722983
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bluetooth astrour, kontaktur, digitalt, 1 kanal
566 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontaktur Digi. Astro 1 Kanal Bluetooth
634,12 kr
Til butik
Kontaktur Digi. Astro 1 Kanal Bluetooth billede

Produktinformation

Save ´n carry App download Digital kontaktur med astro uge function For DIN skinne, 35mm bred 1 kanal med 100 lokationer at gemme på Kan programeres via smartphone med Bluetooth (virker både med Android og Iphone) Bryder I 0 gennemgang og kan tage op til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Circuit Boards & Components
EAN: 4022709239150
Varenr.: 8975455781201
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktur digi. astro 1 kanal bluetooth
636,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Paladin Digital 1 kanals Astro kontaktur med Bluetooth
641 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kontaktur digi. astro 1 kanal Bluetooth
811,31 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kontaktur digi. astro 1 kanal Bluetooth
811,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK565 kr604 krKøb
2WATTOO.DK566 kr566 krKøb
3Billigelogvvs.dk634,12 kr634,12 krKøb
4MaintainIt636,25 kr636,25 krKøb
5Elvvs.dk641 kr641 krKøb
6EL-GROSSISTEN811,31 kr811,31 krKøb
7EL-NETSALG811,31 kr811,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth i 165 dage. Laveste pris i perioden er 521,63 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 557 kr.

Den nuværende pris på 565 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Digital kontaktur astrofunktion modulbredde 35mm, 1 kanal 230V 50-60Hz Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026565 kr1 kr (0%)
25. maj 2026566 kr1 kr (0%)
22. maj 2026567 kr1 kr (0%)
20. maj 2026568 kr1 kr (0%)
17. maj 2026569 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026570 kr5,88 kr (1%)
22. apr. 2026564,12 kr12,12 kr (2%)
21. apr. 2026552 kr22 kr (4%)
20. apr. 2026530 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026531 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret