Gå til hovedindhold

DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO

DewaltRedskaberEAN: 5035048714126
Pris fra 1.504 krtil 4.070 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.566 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.448 kr 9. mar.

Sammenlign priser på DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1504 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT XR DCMBA572N-XJ Løvblæser Elektrisk
1.504 kr
Til butik
DeWALT XR DCMBA572N-XJ Løvblæser Elektrisk billede

Produktinformation

DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCMBA572N-XJ
EAN: 5035048714126
Varenr.: 995762462
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO
1.541 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt XR DCMBA572N-XJ - leaf blower - electric - cordless (SOLO)
1.594 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCMBA572N-XJ løvblæser - 54 V XR Brushless (solo)
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCMBA572N-XJ løvblæser - 54 V XR Brushless (solo)
1.719 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT Flexvolt løvblæser DCMBA572N-XJ
2.300,61 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 54V fv løvblæser,aksial luftblæser, solo - DCMBA572N-XJ
4.070 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.504 kr1.504 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.541 kr1.541 krKøb
3Proshop DK1.594 kr1.594 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.808 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.300,61 kr2.300,61 krKøb
7Homeshop DK4.070 kr4.070 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO

PriceData har fulgt prisen på DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.448 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 1.644 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.514 kr.

Den nuværende pris på 1.504 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for DeWALT XR DCMBA572N-XJ - Bladblæser - ledningfri - 54 V - 1019 m³/h - 200 km/h - 3.1 kg - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.504 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.505 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.504 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.505 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.504 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.505 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.504 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.505 kr14 kr (1%)
10. apr. 20261.491 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.490 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret