Gå til hovedindhold

DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO

DewaltRedskaberEAN: 5035048635162
Pris fra 1.461 krtil 1.879 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 418 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.428 kr 12. mar.

Sammenlign priser på DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1461 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT XR DCP580NT-XJ Høvl 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.461 kr
Til butik
DeWALT XR DCP580NT-XJ Høvl 18V Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCP580NT-XJ
EAN: 5035048635162
Varenr.: 992042980
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Floor Planing DCP580NT-XJ
1.508 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO
1.643 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT XR DCP580NT-XJ Høvl Intet batteri
1.685 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Akku høvl DeWALT XR 18 V DCP580NT-XJ - uden batteri
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Akku høvl DeWALT XR 18 V DCP580NT-XJ - uden batteri
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT XR DCP580NT-XJ Høvl 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.461 kr1.461 krKøb
2Proshop DK1.508 kr1.508 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.643 kr1.643 krKøb
4Teknikproffset DK1.685 kr1.754 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
7Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.379 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.479 kr.

Den nuværende pris på 1.461 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for DeWALT XR DCP580NT-XJ - Høvl - ledningfri - 82 mm - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.461 kr6 kr (0%)
19. maj 20261.467 kr3 kr (0%)
18. maj 20261.470 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.479 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.478 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.479 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.481 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.479 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.470 kr7 kr (0%)
7. maj 20261.463 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret