Gå til hovedindhold

Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184514085
Pris fra 787 krtil 1.292 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 787 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell UltraSharp WB7022 3840 x 2160 Webcam
787 kr
Til butik
Dell UltraSharp WB7022 3840 x 2160 Webcam billede

Produktinformation

Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: WB7022-DEMEA
EAN: 5397184514085
Varenr.: 999045631
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell UltraSharp Webcam
787 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB
868 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Wb7022 Webcam 8,3 Mp 3840 X 2160 Pixel Usb Sort
874 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell UltraSharp WB7022 3840 x 2160 Webcam
1.059 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam 4K - DELL UltraSharp
-39%1.089 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam 4K - DELL UltraSharp
-39%1.109 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dell UltraSharp WB7022 3840 x 2160 Webcam Fortrådet - GEEKD.dk
1.292 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK787 kr787 krKøb
2Proshop DK787 kr826 krKøb
3CS MEGASTORE DK868 kr907 krKøb
4Dustin DK874 kr960,25 krKøb
5Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
6Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
7Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
8Geekd1.292 kr1.292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB

PriceData har fulgt prisen på Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB i 176 dage. Laveste pris i perioden er 787 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.120 kr.

Den nuværende pris på 787 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Dell UltraSharp WB7022 - Webcam - farve - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026787 kr8 kr (1%)
20. maj 2026795 kr7 kr (1%)
19. maj 2026788 kr6 kr (1%)
18. maj 2026794 kr1 kr (0%)
17. maj 2026795 kr4 kr (1%)
16. maj 2026791 kr3 kr (0%)
15. maj 2026794 kr3 kr (0%)
13. maj 2026797 kr1 kr (0%)
12. maj 2026798 kr7 kr (1%)
11. maj 2026805 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret