Gå til hovedindhold

Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184923399
Pris fra 6.200 krtil 9.798 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.598 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.088 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6200 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty
6.200 kr
Til butik
Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Farve: 3
Artikel nr.: DELL-U3225QE
EAN: 5397184923399
Varenr.: 24083507
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell UltraSharp 32 4K Thunderbolt Hub Monitor U3225QE 32" IPS 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
6.201 kr
Til butik
Dell UltraSharp 32 4K Thunderbolt Hub Monitor U3225QE 32" IPS 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-U3225QE
EAN: 5397184923399
Varenr.: 1003138849
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell UltraSharp U3225QE - 3840x2160 (4K) - 120Hz - IPS - 140W USB-C - KVM switch
6.250 kr
Til butik
Dell UltraSharp U3225QE - 3840x2160 (4K) - 120Hz - IPS - 140W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U3225QE monitor leverer farvenøjagtig 4K-ydelse og HDR til kreative professionelle og produktivitetsarbejdsgange takket være sit IPS-panel og avanceret USB-C-tilslutning. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C med 140W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 2 Særlige funktioner: DisplayHDR 600; KVM switch; USB-C hub; Indbygget Ethernet; 99% DCI-P3; 100% sRGB Nøjagtig farvegengivelse, HDR-understøttelse og kraftfulde dockingfunktioner effektiviserer kreative arbejdsgange og daglig multitasking for professionelle brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-U3225QE
EAN: 5397184923399
Varenr.: 3353453
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Ultrasharp U3225qe 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 120hz
-17%6.624 kr
Før 7.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" 4K med Thunderbolt - Dell UltraSharp U3225QE, IPS, 120 Hz
-4%7.199 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" 4K med Thunderbolt - Dell UltraSharp U3225QE, IPS, 120 Hz
-4%7.219 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell UltraSharp 32 4K Thunderbolt Hub Monitor U3225QE 32 IPS 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
7.579 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DELL UltraSharp U3225QE computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort, Sølv
9.798 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK6.200 kr6.200 krKøb
2CompuMail DK6.201 kr6.201 krKøb
3Proshop DK6.250 kr6.250 krKøb
4Dustin DK6.624 kr6.710,25 krKøb
5Boligcenter DK7.199 kr7.199 krKøb
6Vivas DK7.219 kr7.379 krKøb
7Ultrashop7.579 kr7.579 krKøb
8Superprice.dk9.798 kr9.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

PriceData har fulgt prisen på Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty i 169 dage. Laveste pris i perioden er 5.824 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 7.010 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.196 kr.

Den nuværende pris på 6.200 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Dell UltraSharp U3225QE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.200 kr1 kr (0%)
24. maj 20266.201 kr46 kr (1%)
23. maj 20266.247 kr94 kr (2%)
20. maj 20266.153 kr24 kr (0%)
18. maj 20266.177 kr23 kr (0%)
17. maj 20266.200 kr21 kr (0%)
16. maj 20266.221 kr18 kr (0%)
14. maj 20266.239 kr69 kr (1%)
13. maj 20266.308 kr1 kr (0%)
12. maj 20266.309 kr244 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret