Gå til hovedindhold

Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184656976
Pris fra 7.090 krtil 8.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.529 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.229 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7090 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
7.090 kr
Til butik
Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 210-BFIS
EAN: 5397184656976
Varenr.: 10043140
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell UltraSharp U4323QE 42.51" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
7.112 kr
Til butik
Dell UltraSharp U4323QE 42.51" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-U4323QE
EAN: 5397184656976
Varenr.: 1001032771
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
42" Dell UltraSharp U4323QE - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
7.148 kr
Til butik
42" Dell UltraSharp U4323QE - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U4323QE monitor leverer et rummeligt 42.51" arbejdsområde til produktivitet med præcis IPS-farvegengivelse, integreret KVM, Ethernet og USB-C-strømforsyning for problemfri multitasking. Størrelse: 42.51" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, 2x DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 2-hub Særlige funktioner: KVM switch; USB 3.2 Gen 2-hub; 90W USB-C Power Delivery; ComfortView Plus; iMST 4-vejs FHD-partitionering; Indbygget Ethernet Bred farvestøtte, solid tilslutning og avanceret skærmpartitionering effektiviserer multi-enhedsarbejde og øger produktiviteten i kontor- og kreative miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-U4323QE
EAN: 5397184656976
Varenr.: 3143380
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Ultrasharp U4323qe 43 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
7.749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm Dell UltraSharp U4323QE 42,5" IPS, USB-C, HDMI/DP, 60 Hz
-1%8.299 kr
Før 8.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm Dell UltraSharp U4323QE 42,5" IPS, USB-C, HDMI/DP, 60 Hz
-1%8.319 kr
Før 8.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell UltraSharp U4323QE 42.51 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
8.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.090 kr7.289 krKøb
2CompuMail DK7.112 kr7.112 krKøb
3Proshop DK7.148 kr7.148 krKøb
4Dustin DK7.749 kr7.835,25 krKøb
5Boligcenter DK8.299 kr8.299 krKøb
6Vivas DK8.319 kr8.479 krKøb
7Ultrashop8.619 kr8.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange

PriceData har fulgt prisen på Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 6.229 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 7.423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.772 kr.

Den nuværende pris på 7.090 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 52 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Dell UltraSharp U4323QE - LED-skærm - 42.51 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20267.090 kr58 kr (1%)
2. jun. 20267.148 kr275 kr (4%)
22. maj 20267.423 kr284 kr (4%)
20. maj 20267.139 kr111 kr (2%)
14. maj 20267.028 kr202 kr (3%)
9. maj 20267.230 kr7 kr (0%)
8. maj 20267.223 kr7 kr (0%)
7. maj 20267.230 kr171 kr (2%)
6. maj 20267.401 kr156 kr (2%)
5. maj 20267.245 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret