Gå til hovedindhold

Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184657126
Pris fra 8.147 krtil 10.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.072 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.894 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8147 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
8.147 kr
Til butik
Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U3824DW - LED-skærm - kurvet - 38" - 3840 x 1600 WQHD+ @ 60 Hz - IPS Black - 300 cd/m² - 2000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-U3824DW
EAN: 5397184657126
Varenr.: 1001388560
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
38" Dell U3824DW - 3840x1600 (WQHD+) - 60Hz - IPS Black - 90W USB-C - KVM switch
8.556 kr
Til butik
38" Dell U3824DW - 3840x1600 (WQHD+) - 60Hz - IPS Black - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U3824DW monitor leverer immersiv ultrabred produktivitet og farvenøjagtigt kreativt arbejde på et buet IPS Black-panel. Størrelse: 38" Opløsning: 3840 x 1600 (WQHD+) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Black Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, Ethernet Særlige funktioner: USB-C hub; KVM switch; 100% sRGB; 98% DCI-P3; Buet ultrabred Omfattende tilslutningsmuligheder, indbygget KVM og bred farvedækning effektiviserer multitasking og sikrer præcise, konsistente billeder til professionelle og kreative arbejdsopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-U3824DW
EAN: 5397184657126
Varenr.: 3188794
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell UltraSharp U3824DW 38 IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
9.779 kr
Til butik
Dell UltraSharp U3824DW 38 IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U3824DW 38” Dockingskærm Oplev en ny dimension af produktivitet med Dell UltraSharp U3824DW, en imponerende 38-tommer UltraWide skærm med en opløsning på 3840 x 1600, som giver dig masser af plads til multitasking. Denne skærm er de

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 5397184657126
Varenr.: 44418
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Ultrasharp U3824dw Curved 37.5 tommer 3840 × 1600pixels Ips 21:9 60hz
9.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet skærm 38" DELL UltraSharp U3824DW - 3840 × 1600 WQHD+, IPS, USB-C, KVM
-11%10.199 kr
Før 11.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet skærm 38" DELL UltraSharp U3824DW - 3840 × 1600 WQHD+, IPS, USB-C, KVM
-11%10.219 kr
Før 11.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.147 kr8.147 krKøb
2Proshop DK8.556 kr8.556 krKøb
3Ultrashop9.779 kr9.779 krKøb
4Dustin DK9.999 kr10.085,25 krKøb
5Boligcenter DK10.199 kr10.199 krKøb
6Vivas DK10.219 kr10.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 179 dage. Laveste pris i perioden er 7.894 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 8.412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.041 kr.

Den nuværende pris på 8.147 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Dell UltraSharp U3824DW 38" IPS Black 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20268.147 kr265 kr (3%)
27. maj 20268.412 kr196 kr (2%)
25. maj 20268.216 kr69 kr (1%)
20. maj 20268.147 kr36 kr (0%)
16. maj 20268.111 kr36 kr (0%)
9. maj 20268.147 kr37 kr (0%)
2. maj 20268.110 kr91 kr (1%)
21. apr. 20268.201 kr125 kr (2%)
20. apr. 20268.076 kr33 kr (0%)
1. apr. 20268.109 kr75 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret