Gå til hovedindhold

Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite

DellComputerkomponenterEAN: 5397184978313
Pris fra 4.451 krtil 6.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.968 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4451 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite
4.451 kr
Til butik
Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Studie PC
Farve: 1
Artikel nr.: 26XF8
EAN: 5397184978313
Varenr.: 24895686
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 15 Essential PV15250 - 15.6" | Intel® Core i5-1334U | 16GB | 512GB
4.568 kr
Til butik
Dell Pro 15 Essential PV15250 - 15.6" | Intel® Core i5-1334U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core i5-1334U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 15.6" (IPS 1920x1080 (Full HD) 120Hz), Wifi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 1 års Dell Basic Onsite Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 26XF8
EAN: 5397184978313
Varenr.: 3419699
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro 15 Essential PV15250 15.6 1920 x 1080 (Full HD) I5-1334U 16GB 512GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro
5.089 kr
Til butik
Dell Pro 15 Essential PV15250 15.6 1920 x 1080 (Full HD) I5-1334U 16GB 512GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Dell Pro 15 Essential PV15250 Oplev kraften i Dell Pro 15 Essential PV15250, en bærbar computer designet til professionelle, der kræver ydeevne og pålidelighed. Med en imponerende 15,6" Full HD-skærm (1920 x 1080) får du klare og livlige billeder, som er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: skal sorteres
EAN: 5397184978313
Varenr.: 114900
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro 15 Essential PV15250 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) I5-1334U 16GB 512GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro
5.174 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 15 Essential Intel Core I5 16gb 512gb 15.6 tommer
5.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar computer Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" i5-1334U 16GB 512GB Windows 11 Pro
6.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar computer Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" i5-1334U 16GB 512GB Windows 11 Pro
6.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.451 kr4.451 krKøb
2Proshop DK4.568 kr4.568 krKøb
3Ultrashop5.089 kr5.089 krKøb
4CompuMail DK5.174 kr5.174 krKøb
5Dustin DK5.249 kr5.335,25 krKøb
6Boligcenter DK6.399 kr6.399 krKøb
7Vivas DK6.419 kr6.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite i 186 dage. Laveste pris i perioden er 4.228 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 4.810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.498 kr.

Den nuværende pris på 4.451 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Dell Pro 15 Essential PV15250 - AI PC - Intel Core i5 - i5-1334U / op til 4.6 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20264.451 kr105 kr (2%)
10. maj 20264.556 kr67 kr (1%)
30. apr. 20264.489 kr205 kr (4%)
29. apr. 20264.694 kr126 kr (3%)
23. apr. 20264.568 kr11 kr (0%)
21. apr. 20264.557 kr10 kr (0%)
18. apr. 20264.547 kr5 kr (0%)
15. apr. 20264.542 kr13 kr (0%)
14. apr. 20264.529 kr39 kr (1%)
10. apr. 20264.490 kr194 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret