Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387950234
Pris fra 4.236 krtil 4.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 388 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.210 kr 18. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4236 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv
4.236 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: 90AR00P3-M00030
EAN: 4711387950234
Varenr.: 24071265
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro+ Kit - Core Ultra 5 225H
4.236 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ Kit - Core Ultra 5 225H billede

Produktinformation

Barebone mini-PC, der kombinerer Intel Core Ultra-ydelse, integreret Intel Arc-grafik og AI-acceleration til indholdsskabere og krævende brugere, der har brug for kompakt og opgraderbar computing. Designet til fleksibel hukommelses- og lagerkonfiguration samt flere kablede og trådløse netværksmuligheder, leverer den effektiv ydelse uden forudinstalleret styresystem. Processor: Intel Core Ultra 5 225H 1.7 GHz (up to 4.9 GHz, 14-core) Neuralt processorenhed: Intel AI Boost - up to 13 TOPS Hukommelse: 0 GB (installeret) / 96 GB (maks.) - DDR5 SDRAM Grafik: Intel Arc Graphics 130T - up to 63 TOPS Lager: Ingen HDD inkluderet Netværk: 1GbE, 2.5GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi‑Fi 5, Wi‑Fi 6, Wi‑Fi 7, Bluetooth Styresystem: Intet Sikkerhed: Firmware Trusted Platform Module (TPM) sikkerhedschip Kompakt barebone giver skalerbar, energieffektiv ydeevne til indholdsproduktion og produktivitet, så brugeren kan opgradere hukommelse og lager og benytte alsidig tilslutning uden forudinstalleret styresystem.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00P3-M00030
EAN: 4711387950234
Varenr.: 3356072
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 Mini PC Core Ultra 5 225H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 130T No-OS
4.302 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 Mini PC Core Ultra 5 225H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 130T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00P3-M00030
EAN: 4711387950234
Varenr.: 1003109561
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro+ U5 225h Stylish Barebone 225h Barebone
4.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.236 kr4.236 krKøb
2Proshop DK4.236 kr4.236 krKøb
3CompuMail DK4.302 kr4.302 krKøb
4Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.130 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 4.357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.255 kr.

Den nuværende pris på 4.236 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.236 kr24 kr (1%)
28. maj 20264.212 kr24 kr (1%)
26. maj 20264.236 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.235 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.236 kr23 kr (1%)
23. maj 20264.259 kr24 kr (1%)
20. maj 20264.283 kr73 kr (2%)
18. maj 20264.210 kr21 kr (0%)
17. maj 20264.231 kr21 kr (0%)
16. maj 20264.252 kr21 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret