Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387950258
Pris fra 6.070 krtil 7.029 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 959 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6070 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 Mini PC Core Ultra 9 285H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
6.070 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 Mini PC Core Ultra 9 285H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00P3-M00050
EAN: 4711387950258
Varenr.: 1003109563
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv
6.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro+ Kit - Core Ultra 9 285H
6.299 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ Kit - Core Ultra 9 285H billede

Produktinformation

Mini PC barebone, der kombinerer konfigurerbar hukommelse og lagringsmuligheder, avanceret processorpræstation, integreret højtydende grafik og omfattende kablede og trådløse netværksmuligheder til kreative og krævende brugere, der har brug for et kompakt, udbygget system. Processor: Core Ultra 9 285H 2.9 GHz (op til 5.4 GHz) 16-core NPU: AI Boost op til 13 TOPS Grafik: Arc Graphics 140T op til 77 TOPS Hukommelse: 0 GB installeret / 96 GB (maks.) DDR5 Lagring: Ingen HDD installeret Netværk: 1GbE og 2.5GbE, 802.11a/b/g/n, Wi-Fi 5/6/7, Bluetooth Sikkerhed: Firmware Trusted Platform Module (TPM) chip Leverer en kompakt, konfigurerbar platform, som brugere kan udbygge med hukommelse og lagring, samtidig med at den tilbyder AI-acceleration på enheden, solid grafikydelse og flere højhastigheds kablede og trådløse forbindelser til kreativt arbejde og daglig produktivitet i begrænsede rum.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00P3-M00050
EAN: 4711387950258
Varenr.: 3356073
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro+ U9 285h Stylish Barebone 285h Barebone
6.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 Mini PC Core Ultra 9 285H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
7.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.070 kr6.070 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.299 kr6.299 krKøb
3Proshop DK6.299 kr6.299 krKøb
4Dustin DK6.749 kr6.835,25 krKøb
5Ultrashop7.029 kr7.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv i 166 dage. Laveste pris i perioden er 5.995 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 6.536 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.297 kr.

Den nuværende pris på 6.070 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU900002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 285H / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.070 kr127 kr (2%)
31. maj 20266.197 kr17 kr (0%)
30. maj 20266.214 kr12 kr (0%)
29. maj 20266.202 kr1 kr (0%)
28. maj 20266.203 kr27 kr (0%)
14. maj 20266.230 kr34 kr (1%)
12. maj 20266.264 kr34 kr (1%)
4. maj 20266.230 kr33 kr (1%)
2. maj 20266.263 kr28 kr (0%)
18. apr. 20266.235 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret