Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387950241
Pris fra 5.286 krtil 6.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.088 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5286 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002
-7%5.286 kr
Før 5.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 billede

Produktinformation

Barebone, mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz, RAM 0 GB, Arc Graphics 140T, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), sølv

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00P3-M00040
EAN: 4711387950241
Varenr.: 3356497
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv
5.679 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
5.862 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00P3-M00040
EAN: 4711387950241
Varenr.: 1003109562
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro+ U7 255h Stylish Barebone 255h Barebone
6.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.286 kr5.286 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.679 kr5.679 krKøb
3CompuMail DK5.862 kr5.862 krKøb
4Dustin DK6.374 kr6.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv i 172 dage. Laveste pris i perioden er 5.169 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 5.814 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.577 kr.

Den nuværende pris på 5.286 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.286 kr27 kr (1%)
29. maj 20265.313 kr27 kr (1%)
28. maj 20265.340 kr27 kr (1%)
26. maj 20265.367 kr27 kr (1%)
17. maj 20265.394 kr27 kr (0%)
16. maj 20265.421 kr27 kr (0%)
15. maj 20265.448 kr27 kr (0%)
14. maj 20265.475 kr28 kr (1%)
13. maj 20265.503 kr28 kr (1%)
12. maj 20265.531 kr28 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret