Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

ASUSTeK COMPUTERComputerkomponenterEAN: 4711387949948
Pris fra 3.624 krtil 4.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.125 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3624 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 Mini PC Ultra 7-240H 0GB No-OS
3.624 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 Mini PC Ultra 7-240H 0GB No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00Q2-M00040
EAN: 4711387949948
Varenr.: 1003109568
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort
3.840 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Mini PC barebone med Core Ultra 7-240H, Wi‑Fi 7 - Sort
-18%4.199 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Mini PC barebone med Core Ultra 7-240H, Wi‑Fi 7 - Sort billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sortGenereltFarve: SortProduktmodel: Mini PCType: PC bareboneProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 16-coreClock-frekvens: 2.5 GHz (P-kerne) / 1.8 GHz (E-kerne)CPU: Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 240HMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 5.2 GHz (P-kerne) / 4 GHz (E-kerne)Processor, hovedegenskaber: Intel Smart CacheCachehukommelseCache pr. processor: 24 MBInstalleret størrelse: 24 MBRAMHoldere: 2 (Total) / 2 (ubrugt)Installeret størrelse: 0 GB (installeret) / 96 GB (maks.)Model: SO DIMM 262-PINTeknologi: DDR5 SDRAMHarddiskType: Ingen HDDController for lagringAntal kanaler: 1Controller-grænsefladetype: SATA 6Gb/sType: SATAOptisk lagringType: Intet optisk drevMonitorMonitortype: Ingen.Grafik controllerGrafik-processor:

Produktspecifikationer

Kategori: Stationære PCer
Vægt: 1.35g
EAN: 4711387949948
Varenr.: 2092084
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core 7 240H
4.215 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Mini PC barebone med Core Ultra 7-240H, Wi‑Fi 7 - Sort
-18%4.219 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 Mini PC Ultra 7-240H 0GB No-OS
4.269 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro C7 240h Tall Barebone 240h Barebone
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.624 kr3.624 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.840 kr3.840 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Proshop DK4.215 kr4.215 krKøb
5Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb
6Ultrashop4.269 kr4.269 krKøb
7Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 3.624 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.179 kr.

Den nuværende pris på 3.624 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHC700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 240H / op til 5.2 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.624 kr76 kr (2%)
22. maj 20263.700 kr77 kr (2%)
15. maj 20263.777 kr77 kr (2%)
8. maj 20263.854 kr79 kr (2%)
30. apr. 20263.933 kr80 kr (2%)
24. apr. 20264.013 kr84 kr (2%)
22. apr. 20264.097 kr151 kr (4%)
15. apr. 20264.248 kr86 kr (2%)
10. apr. 20264.334 kr64 kr (1%)
6. mar. 20264.398 kr70 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret