Gå til hovedindhold

Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962398
Pris fra 2.874 krtil 3.949 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.075 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.854 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2874 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Plus S3425dw Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
-28%2.874 kr
Før 3.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell Plus S3425dw Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz billede

Produktinformation

Ultrawide 21:9 UWQHD 3440x1440 giver mere arbejdsplads til apps side om side Curved VA-panel øger kontrasten og holder farverne ensartede over hele skærmen 120 Hz med FreeSync Premium giver jævnere bevægelser i video og gennemgange USB-C med 65 W PD og indbygget hub reducerer kabelrod og forsyner bærbare pc'er med strøm Indbyggede højttalere, flimmerfrit design og lavt blåt lys gør lange arbejdsdage mere behagelige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-S3425DW
EAN: 5397184962398
Varenr.: 5020048188
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Dell Plus S3425DW - 3440x1440 (UWQHD) - 120 Hz - VA - 65 W USB-C
2.903 kr
Til butik
34" Dell Plus S3425DW - 3440x1440 (UWQHD) - 120 Hz - VA - 65 W USB-C billede

Produktinformation

Dell Plus S3425DW monitor kombinerer ultrabred produktivitet og immersiv underholdning med et kontraststærkt VA-panel og ergonomiske højde- og tilt-justeringer til komfortabel hel dags brug. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 × 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 120 Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2 × HDMI, USB-C with 65 W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; Low Blue Light; USB 3.2 Gen 1 hub; Curved display; Height and tilt adjustments; Cable management Det ultrabrede format, adaptiv sync og indbygget USB-C-strøm forenkler arbejdsgange og mindsker øjenbelastning ved længere kreative, kontor- eller underholdningssessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-S3425DW
EAN: 5397184962398
Varenr.: 3365203
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell 34 Plus USB-C Monitor S3425DW 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI USB-C 120Hz
3.059 kr
Til butik
Dell 34 Plus USB-C Monitor S3425DW 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI USB-C 120Hz billede

Produktinformation

Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-S3425DW
EAN: 5397184962398
Varenr.: 1003302492
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose
3.159 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" ultrabred - Dell 34 Plus USB‑C S3425DW, 3440 × 1440, 120 Hz
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" ultrabred - Dell 34 Plus USB‑C S3425DW, 3440 × 1440, 120 Hz
3.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell 34 Plus USB-C Monitor S3425DW 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI USB-C 120Hz
3.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.874 kr2.960,25 krKøb
2Proshop DK2.903 kr2.903 krKøb
3CompuMail DK3.059 kr3.059 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.159 kr3.358 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr3.669 krKøb
7Ultrashop3.949 kr3.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

PriceData har fulgt prisen på Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.695 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 3.086 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.945 kr.

Den nuværende pris på 2.874 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Dell Plus S3425DW - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.874 kr74 kr (3%)
2. jun. 20262.948 kr78 kr (3%)
30. maj 20263.026 kr10 kr (0%)
29. maj 20263.036 kr8 kr (0%)
23. maj 20263.028 kr8 kr (0%)
22. maj 20263.036 kr8 kr (0%)
20. maj 20263.028 kr154 kr (5%)
19. maj 20262.874 kr117 kr (4%)
17. maj 20262.991 kr44 kr (1%)
13. maj 20262.947 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret