Gå til hovedindhold

Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion

DamixaSanitetEAN: 5708516814610
Pris fra 485 krtil 699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa pine håndvaskarmatur uden bundventil
485 kr
Til butik
Damixa pine håndvaskarmatur uden bundventil billede

Produktinformation

Et armatur behøver ikke altid have helt runde former. Pine skiller sig ud fra mængden med sin helt unikke profil. Kantet og skarp møder blød og afrundet i Pine, der let kan blive en ny designklassiker. Smarte, besparende funktioner er indbygget.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 170210000
EAN: 5708516814610
Varenr.: 2896449
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine håndvaskarmatur, krom
-19%524 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa Pine håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Få et unikt og skarpt udtryk med Damixa's Pine serie Pine serien er designet af Claus Rantzau og gør op med de helt rundede armaturer, hvor det unikke i denne serie opstår lige der hvor de skarpe kanter møde de rundede konturer. Dette armatur er veleg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 5708516814610
Varenr.: 701301604
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Pine hndvaskarmatur, krom
524 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion
553 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Pine håndvaskbatteri uden bundventil med koldstart
621,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pine Håndvaskarmatur Uden Bundventil
652,23 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pine håndvaskarmatur uden bundventil
673,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Pine håndvaskarmatur, krom
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK485 kr524 krKøb
2LavprisVVS524 kr524 krKøb
3WATTOO.DK524 kr524 krKøb
4CS MEGASTORE DK553 kr592 krKøb
5vvsfittings.dk621,25 kr621,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk652,23 kr652,23 krKøb
7MaintainIt673,75 kr673,75 krKøb
8BilligVVS DK699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion

PriceData har fulgt prisen på Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion i 179 dage. Laveste pris i perioden er 481 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 524 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 37 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Damixa Pine etgrebs håndvaskarmatur uden bundventil - keramisk kartusche samt kold start funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026485 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026486 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026487 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026488 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026489 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026490 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026491 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026492 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026493 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026494 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret