Gå til hovedindhold

Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk

DamixaSanitetEAN: 5708516801733
Pris fra 96 krtil 135 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet håndbruser,1 stråletype, krom
96 kr
Til butik
Damixa Fair Jet håndbruser,1 stråletype, krom billede

Produktinformation

Rub Clean til let fjernelse af kalk. Vandforbrug max.9 l/m (v/ 300kpa). Eco-Save vandsparefunktion. 1 bruseindstilling.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 766720000
EAN: 5708516801733
Varenr.: 2895782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk
99,93 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÅNDBRUSER FAIR JET 1 FUNKTION RUBCLEAN
114,23 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet Hndbruser
130 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Håndbruser Fair Jet 1 Funktion Rubclean
130,81 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Håndbruser Fair Jet 1-funktion Ø 100 Krom
133 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Håndbruser fair jet 1 funktion rubclean
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2CS MEGASTORE DK99,93 kr138,93 krKøb
3EL-GROSSISTEN114,23 kr114,23 krKøb
4WATTOO.DK130 kr130 krKøb
5Billigelogvvs.dk130,81 kr130,81 krKøb
6Elvvs.dk133 kr133 krKøb
7MaintainIt135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk

PriceData har fulgt prisen på Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk i 186 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Damixa håndbruser Fair Jet med 1 sprayfunktion og Rub Clean som gør det let at fjerne kalk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202696 kr2 kr (2%)
21. maj 202698 kr1 kr (1%)
4. mar. 202699 kr4 kr (4%)
3. mar. 2026103 kr12 kr (13%)
2. mar. 202691 kr3 kr (3%)
2. feb. 202688 kr17 kr (16%)
1. feb. 2026105 kr1 kr (1%)
15. jan. 2026106 kr2 kr (2%)
30. dec. 2025108 kr2 kr (2%)
28. dec. 2025106 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret