Gå til hovedindhold

DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter

DamixaSanitetEAN: 5708516737636
Pris fra 189 krtil 349 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 21. mar.

Sammenlign priser på DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet brusesæt, krom
189 kr
Til butik
Damixa Fair Jet brusesæt, krom billede

Produktinformation

Brusesæt indeholdende stang, glider, håndbruser og 1500 mm plast slange. Vandforbrug ved 300 kPa: 9 liter/min. Hele sættet er udført i krom.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 765130000
EAN: 5708516737636
Varenr.: 2895864
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet brusesstangsst, 60 cm, krom
225 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet brusersæt med 1-funktion
229 kr
Til butik
Damixa Fair Jet brusersæt med 1-funktion billede

Produktinformation

Damixa Fair Jet Brusersæt Vandbesparende Rub Clean 1 Artikel nr.: 76513 VVS Nr.: 737648104 Standard Egenskaber: Eco-Save vandsparefunktion* 1 indstillingsmulighed Rub Clean 1500 mm bruserslange i plast

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brusesæt
EAN: 5708516737636
Varenr.: 752344
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter
235 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FAIR JET BRUSESÆT 1 SPRAY
239,53 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Space Fair Jet brusesæt, vandbesparende, krom
259 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fair jet brusesæt 1 spray
261,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fair Jet Brusesæt 1 Spray
263,45 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Fair Jet brusersæt med 1-funktion
287,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Space Fair Jet brusesæt, vandbesparende, krom
-10%305 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Space Fair Jet brusesæt, vandbesparende, krom
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK189 kr228 krKøb
2WATTOO.DK225 kr225 krKøb
3Elvvs.dk229 kr229 krKøb
4CS MEGASTORE DK235 kr274 krKøb
5EL-GROSSISTEN239,53 kr239,53 krKøb
6LavprisVVS259 kr259 krKøb
7MaintainIt261,25 kr261,25 krKøb
8Billigelogvvs.dk263,45 kr263,45 krKøb
9vvsfittings.dk287,5 kr287,5 krKøb
10BilligVVS DK305 kr305 krKøb
11CompletVVS349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter

PriceData har fulgt prisen på DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for DAMIXA Fair Jet brusesæt med håndbruser med 1 strålefunktion samt bruseslange på 1,5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026189 kr26 kr (12%)
21. maj 2026215 kr26 kr (14%)
9. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026188 kr30 kr (14%)
3. mar. 2026218 kr7 kr (3%)
2. mar. 2026225 kr37 kr (20%)
2. feb. 2026188 kr23 kr (11%)
28. jan. 2026211 kr2 kr (1%)
27. jan. 2026213 kr2 kr (1%)
26. jan. 2026211 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret