Gå til hovedindhold

DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter

DamixaSanitetEAN: 5708516739920
Pris fra 298 krtil 409 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 263 kr 28. apr.

Sammenlign priser på DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet Plus brusersæt 3 -funktioner
298 kr
Til butik
Damixa Fair Jet Plus brusersæt 3 -funktioner billede

Produktinformation

Damixa Fair Jet Plus Brusersæt Vandbesparende Rub Clean 3 Artikel nr.: 76519 VVS Nr.: 737648504 Standard Egenskaber: Eco-Save vandsparefunktion* 3 indstillingsmuligheder Rub Clean G 1/2" Inkl. glider og sæbeskål 1500 mm bruserslange i plast

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brusesæt
EAN: 5708516739920
Varenr.: 741042
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet Plus brusesæt, krom
303 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter
312 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Fair Jet Plus brusesæt
327,39 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Space Fair Jet Plus brusesæt, vandbesparende, krom
-10%332 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Space Fair Jet Plus brusesæt, vandbesparende, krom
339 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fair Jet Plus Brusesæt 3 Sprays
348,19 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fair jet plus brusesæt 3 sprays
357,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Fair Jet Plus brusersæt 3 -funktioner
370 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Space Fair Jet Plus brusesæt, vandbesparende, krom
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk298 kr298 krKøb
2Proshop DK303 kr342 krKøb
3CS MEGASTORE DK312 kr351 krKøb
4EL-GROSSISTEN327,39 kr327,39 krKøb
5BilligVVS DK332 kr332 krKøb
6LavprisVVS339 kr339 krKøb
7Billigelogvvs.dk348,19 kr348,19 krKøb
8MaintainIt357,5 kr357,5 krKøb
9vvsfittings.dk370 kr370 krKøb
10CompletVVS409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter

PriceData har fulgt prisen på DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for DAMIXA Fair Jet Plus brusesæt med håndbruser med 3 strålefunktioner samt bruseslange på 1,5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026298 kr5 kr (2%)
23. maj 2026303 kr21 kr (7%)
21. maj 2026282 kr1 kr (0%)
20. maj 2026283 kr1 kr (0%)
19. maj 2026284 kr1 kr (0%)
18. maj 2026285 kr1 kr (0%)
17. maj 2026286 kr1 kr (0%)
16. maj 2026287 kr1 kr (0%)
15. maj 2026288 kr1 kr (0%)
14. maj 2026289 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret