Gå til hovedindhold

Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid

HansgroheSanitetEAN: 4011097736266
Pris fra 433 krtil 529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 414 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 433 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, krom
433 kr
Til butik
hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, krom billede

Produktinformation

Select, EcoSmart, QuickClean, XXL Performance bruserstørrelse: 110 mm stråletype: Rain, TurboRain, IntenseRain vælg stråletype komfortabelt med tryk på Selectknap maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 9 l/min med indvendig vandføring skylbar smudsfangsi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4011097736266
Varenr.: 2717429
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid
-6%440 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid billede

Produktinformation

Hansgrohe Croma Select S vandbesparende håndbruser med tre stråletyper Croma Select S Vario håndbruseren fra Hansgrohe kombinerer effektivt EcoSmart-teknologi med brugervenlighed og et rent design. Med et enkelt tryk på Select-knappen kan du nemt skifte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
EAN: 4011097736266
Varenr.: 738523870
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Croma Select S Vario EcoSmart håndbruser 3jet, krom
456,13 kr
Til butik
Hansgrohe Croma Select S Vario EcoSmart håndbruser 3jet, krom billede

Produktinformation

Croma Select fra Hansgrohe er indbegrebet af bruseglæde fra top til tå!Stor, smuk og vellidt. Croma Select S vario håndbruseren i smart, afrundet design tilbyder 3 forskellige stråletyper; Rain, IntenseRain og TurboRain, der alle giver intens bruseregn i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4011097736266
Varenr.: 15843153150287
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndbruser Croma Select S Vario hv/kr
457 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid
529 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk433 kr433 krKøb
2LavprisVVS440 kr440 krKøb
3EL-GROSSISTEN456,13 kr456,13 krKøb
4CS MEGASTORE DK457 kr496 krKøb
5BilligVVS DK529 kr529 krKøb
6CompletVVS529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 388 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 429 kr.

Den nuværende pris på 433 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Hansgrohe Croma Select S Vario håndbruser, vandbesparende, krom/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026433 kr23,13 kr (5%)
24. maj 2026456,13 kr23,13 kr (5%)
22. maj 2026433 kr5 kr (1%)
18. maj 2026428 kr5 kr (1%)
16. maj 2026423 kr1 kr (0%)
15. maj 2026424 kr1 kr (0%)
8. maj 2026423 kr9 kr (2%)
7. maj 2026432 kr8 kr (2%)
5. maj 2026440 kr16 kr (4%)
1. maj 2026424 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret