Gå til hovedindhold

D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1

D-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 0790069410567
Pris fra 128 krtil 269 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DWA-582 Wireless AC1200 Dual Band PCI Express Adapter
128 kr
Til butik
D-Link DWA-582 Wireless AC1200 Dual Band PCI Express Adapter billede

Produktinformation

Netværksadapter, PCIe lavprofil, Wi-Fi 5

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Netvaerksadapter netkort printserver mv
Artikel nr.: DWA-582
EAN: 0790069410567
Varenr.: 2480842
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link DWA-582 - Trådløst netværkskort,Dual Band, 802.11ac
-64%143 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
D-link - Dwa-582 Wireless Ac1200 Dual Band Pcie Adapter
-12%149,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK128 kr167 krKøb
2Teknikproffset DK143 kr192 krKøb
3Gucca.dk149,95 kr149,95 krKøb
4Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1

PriceData har fulgt prisen på D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for D-Link Wireless AC1200 DWA-582 Netværksadapter PCI Express x1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026128 kr17 kr (12%)
28. mar. 2026145 kr4 kr (3%)
27. mar. 2026149 kr7 kr (5%)
26. mar. 2026142 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026143 kr2 kr (1%)
23. mar. 2026145 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026146 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026147 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026148 kr2 kr (1%)
8. mar. 2026150 kr16 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret