Gå til hovedindhold

D-Link AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt

D-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 0790069450600
Pris fra 173 krtil 319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168 kr 28. mar.

Sammenlign priser på AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link Netværksadapter USB 2.0 1300Mbps Trådløs
173 kr
Til butik
D-Link Netværksadapter USB 2.0 1300Mbps Trådløs billede

Produktinformation

D-Link DWA-181 - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DWA-181
EAN: 0790069450600
Varenr.: 995758608
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DWA-181 C1300 MU-MIMO Wi-Fi Nano USB Adapter
193 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dwa-181 Wireless Adapter
-0%236 kr
Før 236,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Dwa-181 Wireless Adapter billede

Produktinformation

Kompakt nano-USB-adapter, sidder fladt og er ideel til tætpakkede arbejdsstationer Dobbeltbånds AC1300 Wi-Fi, 2,4 GHz op til 400 Mbps eller 5 GHz op til 867 Mbps MU-MIMO-understøttelse forbedrer gennemstrømningen ved samtidig streaming og opkald Plug-and-play USB-tilslutning, strømforsynet med 5 V for hurtig opsætning Virksomhedsklassesikkerhed med WPA3, WPA2 og AES, certificeret efter FCC, CE og IC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Trådløse netværkskort
Artikel nr.: DWA-181
EAN: 0790069450600
Varenr.: 5011196577
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt
-7%306 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link DWA-181 networking card WLAN
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK173 kr173 krKøb
2Proshop DK193 kr232 krKøb
3Dustin DK236 kr322,25 krKøb
4Teknikproffset DK306 kr355 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt

PriceData har fulgt prisen på AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026173 kr5 kr (3%)
28. mar. 2026168 kr7 kr (4%)
26. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
25. mar. 2026171 kr4 kr (2%)
19. mar. 2026175 kr4 kr (2%)
18. mar. 2026171 kr4 kr (2%)
9. mar. 2026175 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026174 kr6 kr (3%)
6. mar. 2026180 kr4 kr (2%)
5. mar. 2026176 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret