Gå til hovedindhold

D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+

D-LinkEAN: 0790069453366
Pris fra 1.572 krtil 3.459 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.887 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.542 kr 16. apr.

Sammenlign priser på D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+ og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1572 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+
1.572 kr
Til butik
D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

D-Link DGS 1100-18PV2 - Switch - smart - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (130 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1100-18PV2
EAN: 0790069453366
Varenr.: 1003850253
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
18-ports Gigabit-switch med PoE og webinterface
3.459 kr
Til butik
18-ports Gigabit-switch med PoE og webinterface billede

Produktinformation

Forestil dig en verden, hvor dit netværk kører mere gnidningsløst end en jazzsaxofonist på en søndag eftermiddag. Mød vores smarte, administrerede Gigabit-switch, den ultimative løsning til problemfri netværksadministration. Med 18 PoE-porte og et strømforbrug på 130 W er denne switch klar til at forsyne dine VoIP-telefoner, trådløse adgangspunkter og netværkskameraer med strøm, alt imens du holder energiforbruget i skak. Dyk ned i en brugervenlig webgrænseflade, der gør netværkssegmentering og -konfiguration så let som en leg. Sig farvel til netværkshovedpine og goddag til problemfri tilslutning. Administrer dit netværk nemt med en simpel webgrænseflade. Forsyn op til 16 enheder med et robust 130W PoE-budget. Spar energi med automatiske strømbesparende funktioner. Udfør hurtig fejlfinding med loopback-detektion og kabeldiagnostik. Nyd ro i sindet med service næste hverdag og udvidede garantimuligheder. Vores smarte switch handler ikke kun om at forbinde enheder; det handler om at forbinde dig til en verden af ​​muligheder. Med avancerede sikkerhedsfunktioner og fjernadministrationsfunktioner kan du styre dit netværk med tryghed og lethed. Uanset om du skalerer op eller optimerer din nuværende opsætning, er denne switch din trofaste hjælper. Læg i kurven for at transformere din netværksoplevelse i dag. Specifikationer Formfaktor: Desktop Porte: 18 x 10/100/1000 Mbps (PoE) Switchkapacitet: 36 Gbps PoE-standard: IEEE 802.3af/802.3at PoE-strømforbrug: 130W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 2.19g
Artikel nr.: ONC-A16458
EAN: 0790069453366
Varenr.: 160283

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.572 kr1.572 krKøb
2Estore DK3.459 kr3.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+ i 128 dage. Laveste pris i perioden er 1.542 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 2.085 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.605 kr.

Den nuværende pris på 1.572 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for D-Link DGS 1100-18PV2 Switch 18-porte Gigabit Ethernet PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.572 kr18 kr (1%)
28. maj 20261.554 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.563 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.572 kr27 kr (2%)
20. maj 20261.545 kr18 kr (1%)
18. maj 20261.563 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.572 kr20 kr (1%)
13. maj 20261.552 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.561 kr9 kr (1%)
6. maj 20261.570 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret