Gå til hovedindhold

D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069467837
Pris fra 1.701 krtil 2.839 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.138 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.631 kr 7. maj

Sammenlign priser på D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1701 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1100-24PV2 Switch 24-porte Gigabit PoE+
1.701 kr
Til butik
D-Link DGS 1100-24PV2 Switch 24-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

D-Link DGS 1100-24PV2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (12 PoE+) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (100 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1100-24PV2/E
EAN: 0790069467837
Varenr.: 1000623848
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dgs 1100 V2 24-port Smart Poe Switch 100w
1.799 kr
Til butik
D-link Dgs 1100 V2 24-port Smart Poe Switch 100w billede

Produktinformation

24 Gigabit-porte med 100 W PoE-budget og 12 PoE+-porte på 30 W. Administreret L2 med 128 VLAN, QoS og IGMP-snooping holder trafikken glidende. Blæserløst, kompakt rackmonteret design kører stille på kontorer og i skabe. Webbaseret administration, portmirroring og hændelseslogge gør driften enklere. 48 Gbit/s switching, 35,71 Mpps og 9216 B jumbo frames.

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DGS-1100-24PV2/E
EAN: 0790069467837
Varenr.: 5011226829
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch
1.812 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch D-Link DGS-1100-24PV2 L2 Gigabit PoE+ - sort
-9%2.099 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch D-Link DGS-1100-24PV2 L2 Gigabit PoE+ - sort
-9%2.119 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 24-Port Gigabit Smart Managed
2.429 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link DGS-1100-24PV2 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch
-7%2.666 kr
Før 2.859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
24-ports Gigabit PoE Smart Administreret Netværksswitch
-13%2.839 kr
Før 3.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.701 kr1.701 krKøb
2Dustin DK1.799 kr1.885,25 krKøb
3Proshop DK1.812 kr1.812 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb
6Ultrashop2.429 kr2.429 krKøb
7Teknikproffset DK2.666 kr2.725 krKøb
8Estore DK2.839 kr2.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.631 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.739 kr.

Den nuværende pris på 1.701 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for D-Link DGS-1100-24PV2/E 24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.701 kr6 kr (0%)
28. maj 20261.707 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.711 kr58 kr (3%)
22. maj 20261.769 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.774 kr5 kr (0%)
18. maj 20261.769 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.778 kr17 kr (1%)
16. maj 20261.761 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.762 kr34 kr (2%)
14. maj 20261.728 kr47 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret