Gå til hovedindhold

D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069453298
Pris fra 514 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 21. apr.

Sammenlign priser på D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 514 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender
514 kr
Til butik
D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender billede

Produktinformation

Switch, smart, 5 x 10/100/1000 (2 PoE), desktop, PoE (18 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switch
Artikel nr.: DGS-1100-05PDV2
EAN: 0790069453298
Varenr.: 2873314
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dgs 1100 V2 5-port Smart Poe Switch 18w
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Dgs 1100 V2 5-port Smart Poe Switch 18w billede

Produktinformation

Fem Gigabit-porte giver fleksibel tilslutning til små netværk To PoE-porte på 18 W, kompatible med 802.3af/at, forsyner kameraer og access points med strøm Administrerede VLAN, Voice VLAN og portbaseret isolation forbedrer sikkerheden Blæserløst 0 dB-design passer til stille kontorer og edge-installationer Energy Efficient Ethernet og lavt strømforbrug reducerer driftsomkostningerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DGS-1100-05PDV2
EAN: 0790069453298
Varenr.: 5011226827
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1100-05PDV2 Switch 5-porte Gigabit PoE
568 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port
-18%593 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch D-Link 5-port Gigabit PoE Smart Managed med 1 PD-port
-15%729 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch D-Link 5-port Gigabit PoE Smart Managed med 1 PD-port
-15%749 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK514 kr553 krKøb
2Dustin DK561 kr647,25 krKøb
3CompuMail DK568 kr568 krKøb
4Teknikproffset DK593 kr642 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender i 183 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 532 kr.

Den nuværende pris på 514 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026514 kr47 kr (8%)
13. maj 2026561 kr31 kr (6%)
12. maj 2026530 kr2 kr (0%)
9. maj 2026532 kr11 kr (2%)
8. maj 2026521 kr7 kr (1%)
7. maj 2026514 kr34 kr (7%)
29. apr. 2026480 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026479 kr15 kr (3%)
28. mar. 2026494 kr6 kr (1%)
21. mar. 2026500 kr61 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret