Gå til hovedindhold

D-Link DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069453410
Pris fra 304 krtil 479 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 220 kr 19. mar.

Sammenlign priser på DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1100-08V2 Switch 8-porte Gigabit
304 kr
Til butik
D-Link DGS 1100-08V2 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link DGS 1100-08V2 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop - AC 100/240 V

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1100-08V2/E
EAN: 0790069453410
Varenr.: 997708175
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS 1100-08V2 8-Port Gigabit Smart Managed Switch
328 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dgs 1100 V2 8-port Smart Switch
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Dgs 1100 V2 8-port Smart Switch billede

Produktinformation

8 gigabit RJ45-porte leverer pålidelige højhastigheds-skrivebordsforbindelser Webgrænseflade gør opsætning af VLAN, STP og statiske trunkforbindelser enkel Blæserløst design, 0 dB-drift reducerer støj og sparer strøm IGMP-snooping og stormkontrol beskytter multicast-trafik QoS, WRR og portspejling prioriterer trafik og hjælper med fejlfinding...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DGS-1100-08V2/E
EAN: 0790069453410
Varenr.: 5011226828
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link 8-Port Gigabit Smart Managed Switch, Fanless
381 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link DGS 1100-08V2 Switch 8-porte Gigabit
419 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SWITCH 8X GIGABIT DGS-1100-08 V2
437,26 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Switch 8X Gigabit Dgs-1100-08 V2
459,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Switch 8x gigabit dgs-1100-08 v2
477,5 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK304 kr304 krKøb
2Proshop DK328 kr367 krKøb
3Dustin DK336 kr422,25 krKøb
4Teknikproffset DK381 kr430 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6EL-GROSSISTEN437,26 kr437,26 krKøb
7Billigelogvvs.dk459,52 kr459,52 krKøb
8MaintainIt477,5 kr477,5 krKøb
9Estore DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch

PriceData har fulgt prisen på DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch i 155 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 14% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for DGS-1100-08V2 8-ports smart administrerbar Gigabit-switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026304 kr3 kr (1%)
15. maj 2026301 kr3 kr (1%)
13. maj 2026304 kr34 kr (13%)
8. maj 2026270 kr46 kr (15%)
7. maj 2026316 kr1 kr (0%)
5. maj 2026317 kr1 kr (0%)
2. maj 2026318 kr1 kr (0%)
1. maj 2026319 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026315 kr42 kr (15%)
22. apr. 2026273 kr16 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret