Gå til hovedindhold

Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA

Pris fra 144 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair RS140 ARGB Ventilator (sort)
144 kr
Til butik
Corsair RS140 ARGB Ventilator (sort) billede

Produktinformation

Corsair RS140 ARGB Ventilator (sort) - 140mm, 330 – 1700 RPM ±10%, 10 - 36 dBA - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: CO-9050182-WW
EAN: 0840006684145
Varenr.: 1310382
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR RS140 ARGB Fan 1-pack Sort 140 mm
148 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR RS140 ARGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort
159 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA
165 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser Corsair RS140 ARGB 140 mm - sort (1-pak)
-28%179 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser Corsair RS140 ARGB 140 mm - sort (1-pak)
-26%199 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR RS140 ARGB Fan 1-pack Sort 140 mm
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK144 kr144 krKøb
2CompuMail DK148 kr148 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Proshop DK165 kr204 krKøb
5Boligcenter DK179 kr179 krKøb
6Vivas DK199 kr268 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Corsair RS140 ARGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026144 kr45 kr (24%)
18. apr. 2026189 kr9 kr (5%)
17. apr. 2026198 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026199 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026198 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026199 kr4 kr (2%)
2. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026196 kr6 kr (3%)
28. mar. 2026190 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026189 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret