Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA

Pris fra 1.549 krtil 2.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 870 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1549 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler (hvidt)
-9%1.549 kr
Før 1.706 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler (hvidt) billede

Produktinformation

Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler (hvidt) - 360mm, AM4/5, LGA 1851/1700, 300 - 2100 RPM ±10% - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Vandkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: CW-9061026-WW
EAN: 0840440482987
Varenr.: 1315835
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD kølesystem 1-pack Hvid 120 mm
1.738 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.884 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 36 dBA, køler RPM: 300 - 2100 ± 10%, køler CFM: max 73.5, statisk lufttryk: max 4.33 mmH₂O, PWM styret, 396mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, indbygget skærm indbygget skærm, hvid med RGB (styret af: Corsair iCUE)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: CW-9061026-WW
EAN: 0840440482987
Varenr.: 3306432
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Icue Link Titan 360 Aio Væskekøler Hvid
2.244 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD, 360 mm, hvid
-25%2.399 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD, 360 mm, hvid
-25%2.419 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.549 kr1.549 krKøb
2CompuMail DK1.738 kr1.738 krKøb
3Proshop DK1.884 kr1.884 krKøb
4Dustin DK2.244 kr2.330,25 krKøb
5Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
6Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.549 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.027 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.924 kr.

Den nuværende pris på 1.549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.549 kr157 kr (9%)
16. maj 20261.706 kr8 kr (0%)
5. maj 20261.698 kr8 kr (0%)
4. maj 20261.706 kr37 kr (2%)
14. apr. 20261.743 kr2 kr (0%)
22. mar. 20261.741 kr8 kr (0%)
16. mar. 20261.749 kr204 kr (10%)
7. mar. 20261.953 kr61 kr (3%)
6. mar. 20261.892 kr1 kr (0%)
5. mar. 20261.893 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret