Gå til hovedindhold

Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid

Pris fra 1.320 krtil 1.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 969 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1320 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX RGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
1.320 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX RGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CW-9061021-WW
EAN: 0840006685463
Varenr.: 1002334495
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.410 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: 10 - 36 dBA, køler RPM: 300 - 2100 ± 10%, køler CFM: max 73.5, statisk lufttryk: max 4.33 mmH₂O, PWM styret, 396mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, hvid med RGB (styret af: Corsair iCUE)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: CW-9061021-WW
EAN: 0840006685463
Varenr.: 3268037
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Icue Link Titan 360 Aio Væskekøler Hvid
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair Icue Link Titan 360 Aio Væskekøler Hvid billede

Produktinformation

Tre 120 mm RGB-blæsere leverer høj luftstrøm og højt statisk tryk Koldplade i kobber og forudpåført termisk pasta forbedrer varmeoverførslen Modulære CapSwap pumpelåg og blæserplader giver dig mulighed for at ændre udseendet Avanceret pumpe med trefaset motor øger flowet og reducerer støjniveauet Komplet monteringssæt til LGA1700, 1851, AM5 og AM4, 6 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Vandkølere
Artikel nr.: CW-9061021-WW
EAN: 0840006685463
Varenr.: 5020030866
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX RGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
1.659 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.320 kr1.320 krKøb
2Proshop DK1.410 kr1.410 krKøb
3Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb
4Ultrashop1.659 kr1.659 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 969 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.292 kr.

Den nuværende pris på 1.320 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 360, 12 cm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.320 kr19 kr (1%)
26. maj 20261.301 kr29 kr (2%)
22. maj 20261.330 kr24 kr (2%)
20. maj 20261.306 kr39 kr (3%)
9. maj 20261.345 kr67 kr (5%)
4. maj 20261.278 kr64 kr (5%)
21. apr. 20261.342 kr373 kr (38%)
2. apr. 2026969 kr373 kr (28%)
4. mar. 20261.342 kr1 kr (0%)
28. feb. 20261.341 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret