Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort

Pris fra 1.549 krtil 2.419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 870 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1549 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler (sort)
-10%1.549 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler (sort) billede

Produktinformation

Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler (sort) - 360mm, AM4/5, LGA 1851/1700, 300 - 2100 RPM ±10% - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Vandkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: CW-9061023-WW
EAN: 0840440482956
Varenr.: 1315836
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD kølesystem 1-pack Sort 120 mm
1.850 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort
1.917 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.928 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD kølesystem 1-pack Sort 120 mm
2.159 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Icue Link Titan 360 Aio Væskekøler Sort
2.244 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler Corsair iCUE Link TITAN 360 RX LCD, 3×12 cm, sort
-11%2.399 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler Corsair iCUE Link TITAN 360 RX LCD, 3×12 cm, sort
-11%2.419 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.549 kr1.549 krKøb
2CompuMail DK1.850 kr1.850 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.917 kr1.917 krKøb
4Proshop DK1.928 kr1.928 krKøb
5Ultrashop2.159 kr2.159 krKøb
6Dustin DK2.244 kr2.330,25 krKøb
7Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
8Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.549 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.951 kr.

Den nuværende pris på 1.549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.549 kr170 kr (10%)
20. maj 20261.719 kr41 kr (2%)
18. maj 20261.678 kr116 kr (7%)
11. apr. 20261.562 kr31 kr (2%)
10. apr. 20261.593 kr35 kr (2%)
5. apr. 20261.628 kr121 kr (7%)
30. mar. 20261.749 kr155 kr (10%)
29. mar. 20261.594 kr34 kr (2%)
22. mar. 20261.628 kr99 kr (6%)
15. mar. 20261.727 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret