Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA

Pris fra 1.332 krtil 1.639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1332 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link TITAN 280 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm
1.332 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link TITAN 280 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link TITAN 280 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CW-9061017-WW
EAN: 0840006685425
Varenr.: 1002334492
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Icue Link Titan 280 Aio Væskekøler Sort
1.369 kr
Til butik
Corsair Icue Link Titan 280 Aio Væskekøler Sort billede

Produktinformation

Pumpe med høj gennemstrømning og trefaset motor, der reducerer CPU-temperaturer og støj To 140 mm RGB-blæsere leverer op til 94,7 cfm og er samtidig støjsvage Køleplade i kobber og radiator i aluminium forbedrer varmeoverførslen Værktøjsfri CapSwap-pumpehætter og aftagelige blæserplader for nem tilpasning Inkluderer beslag til LGA1700, LGA1851, AM5 og AM4 samt 6 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Vandkølere
Artikel nr.: CW-9061017-WW
EAN: 0840006685425
Varenr.: 5020030863
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.399 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: 10 - 36 dBA, køler RPM: 300 - 2100 ± 10%, køler CFM: max 73.5, statisk lufttryk: max 4.33 mmH₂O, PWM styret, 317mm radiator med 2 x 140mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: Corsair iCUE)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: CW-9061017-WW
EAN: 0840006685425
Varenr.: 3268035
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 140 mm - sort
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 140 mm - sort
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE Link TITAN 280 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm
1.639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.332 kr1.332 krKøb
2Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb
3Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
6Ultrashop1.639 kr1.639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.229 kr.

Den nuværende pris på 1.332 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.332 kr26 kr (2%)
23. maj 20261.306 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.304 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.300 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.303 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.293 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.290 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.287 kr11 kr (1%)
10. maj 20261.298 kr49 kr (4%)
9. maj 20261.249 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret