Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort

Pris fra 1.639 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 880 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.175 kr 8. apr.

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1639 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD kølesystem 1-pack Sort 120 mm
1.639 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD kølesystem 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CW-9061022-WW
EAN: 0840440482949
Varenr.: 1002523157
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX LCD - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.880 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX LCD - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 36 dBA, køler RPM: 300 - 2100 ± 10%, køler CFM: max 73.5, statisk lufttryk: max 4.33 mmH₂O, PWM styret, 276mm radiator med 2 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, indbygget skærm indbygget skærm, sort med RGB (styret af: Corsair iCUE)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: CW-9061022-WW
EAN: 0840440482949
Varenr.: 3305378
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort
2.043 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler vandkøling Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX LCD - 240 mm, 2×120 mm, sort
-4%2.499 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler vandkøling Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX LCD - 240 mm, 2×120 mm, sort
-4%2.519 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.639 kr1.639 krKøb
2Proshop DK1.880 kr1.880 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.043 kr2.043 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.175 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 1.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.435 kr.

Den nuværende pris på 1.639 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.639 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.642 kr467 kr (40%)
8. apr. 20261.175 kr108 kr (8%)
19. mar. 20261.283 kr11 kr (1%)
12. mar. 20261.294 kr55 kr (4%)
19. feb. 20261.349 kr108 kr (7%)
28. jan. 20261.457 kr53 kr (4%)
14. jan. 20261.510 kr54 kr (3%)
4. jan. 20261.564 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret