Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA

Pris fra 230 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 214 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link RX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
230 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link RX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link RX120 RGB - Indsats med blæser - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9051021-WW
EAN: 0840006680956
Varenr.: 1001914864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA
235 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 74.2 CFM, max statisk luftryk 4.38 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051021-WW
EAN: 0840006680956
Varenr.: 3242221
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link RX120 RGB - Indsats med blæser - 120 mm - hvid
245 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser 120 mm - Corsair iCUE LINK RX120 RGB, hvid
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser 120 mm - Corsair iCUE LINK RX120 RGB, hvid
-5%409 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK230 kr230 krKøb
2Proshop DK235 kr274 krKøb
3CS MEGASTORE DK245 kr284 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Corsair iCUE LINK RX120 RGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026230 kr5 kr (2%)
2. jun. 2026235 kr21 kr (10%)
1. jun. 2026214 kr21 kr (9%)
31. maj 2026235 kr21 kr (10%)
30. maj 2026214 kr6 kr (3%)
31. mar. 2026220 kr3 kr (1%)
23. mar. 2026217 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026218 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026219 kr4 kr (2%)
20. mar. 2026223 kr15 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret