Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA

Pris fra 279 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 5. maj

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
279 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link LX120 RGB - Indsats med blæser - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9051029-WW
EAN: 0840006682929
Varenr.: 1002288899
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA
298 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 69.9 CFM, max statisk luftryk 5.22 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2400 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051029-WW
EAN: 0840006682929
Varenr.: 3263049
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser 120 mm - Corsair iCUE LINK LX120 RGB, hvid (1 stk.)
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC-blæser 120 mm - Corsair iCUE LINK LX120 RGB, hvid (1 stk.) billede

Produktinformation

Effektiv PC-blæser med RGB-lysCorsair iCUE LINK LX120 RGB er en 120 mm kabinetblæser, der kombinerer effektiv køling med stilrent, hvidt design og flerefarvet RGB-belysning. Den er ideel til gaming- og performance-pc’er, hvor du vil have flot lys og stabil luftstrøm i kabinettet.Fordele ved kabinetblæser med PWMMed PWM-styring kan omdrejningerne justeres fra 400 til 2.400 RPM, så du får balance mellem støj og køling. Ved lav hastighed kører blæseren helt ned til 10 dB, mens den ved behov leverer op til 69,9 cfm luftstrøm og 5,22 mmH2O statisk tryk til krævende setups.Type: Blæser til computerkabinettetDiameter: 12 cmHastighed: 400–2.400 RPMMaks. luftstrøm: 69,9 cfmStatisk tryk: 0,13–5,22 mmH2OStøjniveau: 10–36 dBBelysning: RGB, 12 LEDFarve: HvidAntal i pakken: 1 stk.Mål (H × B × D): 12 × 12 × 2,5 cmVægt: 0,255 kgPWM-understøttelse: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.26g
EAN: 0840006682929
Varenr.: 1974784
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser 120 mm - Corsair iCUE LINK LX120 RGB, hvid (1 stk.)
-8%469 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK279 kr279 krKøb
2Proshop DK298 kr337 krKøb
3Boligcenter DK449 kr449 krKøb
4Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA i 156 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026279 kr3 kr (1%)
31. maj 2026282 kr2 kr (1%)
28. maj 2026280 kr2 kr (1%)
27. maj 2026282 kr1 kr (0%)
24. maj 2026283 kr1 kr (0%)
23. maj 2026282 kr1 kr (0%)
22. maj 2026283 kr3 kr (1%)
20. maj 2026280 kr2 kr (1%)
19. maj 2026278 kr4 kr (1%)
13. maj 2026274 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret