Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå

NothingArmbåndsureEAN: 6974434222694
Pris fra 349 krtil 640 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch Pro 2 - Mørk Grå
-42%349 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CMF by Nothing Watch Pro 2 - Mørk Grå billede

Produktinformation

- Udskifteligt bezel-design - 1.32" AMOLED-skærm med automatisk lysstyrke - 100+ urskiver med dynamiske og tilpasselige muligheder - Bluetooth-opkald med AI-støjreduktion - Indbygget multi-system GPS - Puls, søvn, stress og SpO₂-overvågning - 120 sportsindstillinger med smart automatisk genkendelse - 11 dages batterilevetid Intuitiv, distinkt, helt din. En fantastisk allrounder, Watch Pro 2 er din sundhedskammerat på farten, som du ikke vidste, at du havde brug for.

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: A10700010
EAN: 6974434222694
Varenr.: 3278095
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch Pro 2 Grå SmartWatch
433 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå
494 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Nothing CMF Watch Pro 2 - mørkegrå
-2%519 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Nothing CMF Watch Pro 2 - mørkegrå
-2%539 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch Pro 2 Grå SmartWatch
559 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing Cmf Watch Pro 2 - Mørkegrå
599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nothing CMF by Nothing Watch Pro 2 smartwatch, mørkegrå silikonearmbånd Watch Pro
640 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2CompuMail DK433 kr433 krKøb
3CS MEGASTORE DK494 kr533 krKøb
4Boligcenter DK519 kr519 krKøb
5Vivas DK539 kr608 krKøb
6Ultrashop559 kr559 krKøb
7Av-Cables DK599 kr599 krKøb
8Teknikproffset DK640 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 544 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 450 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026349 kr170 kr (33%)
24. maj 2026519 kr86 kr (20%)
23. maj 2026433 kr15 kr (4%)
20. maj 2026418 kr101 kr (19%)
8. maj 2026519 kr42 kr (9%)
7. maj 2026477 kr1 kr (0%)
6. maj 2026476 kr9 kr (2%)
5. maj 2026467 kr9 kr (2%)
4. maj 2026476 kr20 kr (4%)
3. maj 2026456 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret