Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange

NothingArmbåndsureEAN: 6974434225336
Pris fra 598 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 6. mar.

Sammenlign priser på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 598 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch 3 Pro Sort Orange SmartWatch
598 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro Sort Orange SmartWatch billede

Produktinformation

CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43" - Bluetooth - 52.4 g - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Artikel nr.: A10700024
EAN: 6974434225336
Varenr.: 1003541548
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange
662 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm - sort/orange
-4%749 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm - sort/orange billede

Produktinformation

Nothing CMF Watch 3 Pro. Skærm diagonal: 3,63 cm (1.43"), Skærmteknologi: AMOLED, Skærmopløsning: 466 x 466 pixel, Berøringsskærm. GPS (satellit). Batterikapacitet: 350 mAh. Vægt: 52,4 g. Armbånd, materiale: Silikone, Bånd, farve: Orange, Båndstørrelse: One sizeDisplayBerøringsskærm: JaPixeltæthed: 326 ppiSkærm diagonal: 3,63 cm (1.43")Skærmens lysstyrke: 650 cd/m²Skærmopløsning: 466 x 466 pixelSkærmteknologi: AMOLEDSkærmtype: DigitalDesignArmbånd, materiale: SilikoneBånd, farve: OrangeBåndstørrelse: One sizeBeskyttelsesfunktioner: Støvresistent, VandtætForm: RundKode for international beskyttelse (IP): IP68Markedspositionering: SmartWatchUrkassens farve: SortUrkassens materiale: MetalUrkassens størrelse: 47 mmPræstationUnderstøttede mobile operativsystemer: Android 6.0Android 7.0Android 7.1Android 7.1.2Android 8.0Android 8.1Android 9.0iOS 13iOS 13.4iOS 14iOS 14.5iOS 15iOS 16FunktionerAccelerometer: JaAktivitetstracker: JaBlodiltsensor: JaFind min telefonfunktion: JaGyroskop: JaKalender: JaKaloriefo...

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.17g
EAN: 6974434225336
Varenr.: 1833963
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm - sort/orange
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch 3 Pro Sort Orange SmartWatch
799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Orange
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK598 kr598 krKøb
2CS MEGASTORE DK662 kr701 krKøb
3Boligcenter DK749 kr749 krKøb
4Vivas DK769 kr838 krKøb
5Ultrashop799 kr799 krKøb
6Proshop DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange i 185 dage. Laveste pris i perioden er 542 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 604 kr.

Den nuværende pris på 598 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026598 kr4 kr (1%)
26. maj 2026602 kr4 kr (1%)
24. maj 2026606 kr3 kr (0%)
23. maj 2026609 kr1 kr (0%)
22. maj 2026610 kr3 kr (0%)
21. maj 2026613 kr1 kr (0%)
19. maj 2026614 kr3 kr (0%)
18. maj 2026617 kr7 kr (1%)
17. maj 2026610 kr3 kr (0%)
16. maj 2026613 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret