Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå

NothingArmbåndsureEAN: 6974434225329
Pris fra 632 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 542 kr 3. maj

Sammenlign priser på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 632 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå
632 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches
Farve: 1
Artikel nr.: 6974434225329
EAN: 6974434225329
Varenr.: 24936031
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch 3 Pro Grå Sølv SmartWatch
633 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm grå
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm grå billede

Produktinformation

Nothing CMF Watch 3 Pro. Skærm diagonal: 3,63 cm (1.43"), Skærmteknologi: AMOLED, Skærmopløsning: 466 x 466 pixel, Berøringsskærm. GPS (satellit). Batterikapacitet: 350 mAh. Vægt: 52,4 g. Armbånd, materiale: Silikone, Bånd, farve: Grå, Båndstørrelse: One sizeDisplayBerøringsskærm: JaPixeltæthed: 326 ppiSkærm diagonal: 3,63 cm (1.43")Skærmens lysstyrke: 650 cd/m²Skærmopløsning: 466 x 466 pixelSkærmteknologi: AMOLEDSkærmtype: DigitalDesignArmbånd, materiale: SilikoneBånd, farve: GråBåndstørrelse: One sizeBeskyttelsesfunktioner: Støvresistent, VandtætForm: RundKode for international beskyttelse (IP): IP68Markedspositionering: SmartWatchUrkassens farve: GråUrkassens materiale: MetalUrkassens størrelse: 47 mmPræstationUnderstøttede mobile operativsystemer: Android 6.0Android 7.0Android 7.1Android 7.1.2Android 8.0Android 8.1Android 9.0iOS 13iOS 13.4iOS 14iOS 14.5iOS 15iOS 16FunktionerAccelerometer: JaAktivitetstracker: JaBlodiltsensor: JaFind min telefonfunktion: JaGyroskop: JaKalender: JaKalorieforbrændi...

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.16g
EAN: 6974434225329
Varenr.: 1833966
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm grå
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch 3 Pro Grå Sølv SmartWatch
819 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Light Grey
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK632 kr671 krKøb
2CompuMail DK633 kr633 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop819 kr819 krKøb
6Proshop DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 542 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 632 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026632 kr7 kr (1%)
22. maj 2026639 kr10 kr (2%)
20. maj 2026649 kr32 kr (5%)
19. maj 2026617 kr4 kr (1%)
17. maj 2026621 kr7 kr (1%)
9. maj 2026628 kr10 kr (2%)
7. maj 2026638 kr39 kr (7%)
6. maj 2026599 kr57 kr (11%)
3. maj 2026542 kr78 kr (13%)
2. maj 2026620 kr22 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret