Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå

NothingArmbåndsureEAN: 6974434225312
Pris fra 743 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582 kr 29. apr.

Sammenlign priser på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 743 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå
743 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches
Farve: 1
Artikel nr.: A10700020
EAN: 6974434225312
Varenr.: 24619326
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch 3 Pro by Nothing Smart ur Mørkegrå
744 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch 3 Pro by Nothing Smart ur Mørkegrå
799 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro by Nothing Smart ur Mørkegrå billede

Produktinformation

Alowwed CMF Watch 3 Pro by Nothing Oplev den revolutionerende Alowwed CMF Watch 3 Pro, skabt af Nothing. Dette smarte ur kombinerer stilfuldt design med avanceret teknologi for at levere en uovertruffen brugeroplevelse. Med et elegant og minimalistisk uds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches & Tilbehør
EAN: 6974434225312
Varenr.: 107561
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Mørk Grå
899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro (dark grey)
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK743 kr782 krKøb
2CompuMail DK744 kr744 krKøb
3Ultrashop799 kr799 krKøb
4Proshop DK899 kr899 krKøb
5Komplett DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå i 129 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 860 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 743 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026743 kr7 kr (1%)
28. maj 2026750 kr1 kr (0%)
26. maj 2026751 kr7 kr (1%)
24. maj 2026758 kr6 kr (1%)
23. maj 2026764 kr7 kr (1%)
22. maj 2026771 kr1 kr (0%)
21. maj 2026772 kr7 kr (1%)
19. maj 2026779 kr6 kr (1%)
18. maj 2026785 kr7 kr (1%)
17. maj 2026792 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret