Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå

NothingArmbåndsureEAN: 6974434222717
Pris fra 349 krtil 599 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch Pro 2 - Ash Grey
-42%349 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CMF by Nothing Watch Pro 2 - Ash Grey billede

Produktinformation

- Udskifteligt bezel-design - 1.32" AMOLED-skærm med automatisk lysstyrke - 100+ urskiver med dynamiske og tilpasselige muligheder - Bluetooth-opkald med AI-støjreduktion - Indbygget multi-system GPS - Puls, søvn, stress og SpO₂-overvågning - 120 sportsindstillinger med smart automatisk genkendelse - 11 dages batterilevetid Intuitiv, distinkt, helt din. En fantastisk allrounder, Watch Pro 2 er din sundhedskammerat på farten, som du ikke vidste, at du havde brug for.

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: A10700012
EAN: 6974434222717
Varenr.: 3278096
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch Pro 2 Grå SmartWatch
405 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå
448 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch Pro 2 Grå SmartWatch
519 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing Cmf Watch Pro 2 - Askegrå
599 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
CMF Watch Pro 2 by Nothing 45mm GPS (ash grey)
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2CompuMail DK405 kr405 krKøb
3CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Av-Cables DK599 kr599 krKøb
6Komplett DK599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 429 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for CMF Watch Pro 2 - Aluminiumslegering - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 255 mm - display 1.32 - Bluetooth - 48.1 g - askegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026349 kr56 kr (14%)
14. maj 2026405 kr1 kr (0%)
11. maj 2026406 kr13 kr (3%)
10. maj 2026419 kr14 kr (3%)
3. maj 2026433 kr28 kr (7%)
18. mar. 2026405 kr74 kr (15%)
17. mar. 2026479 kr105 kr (28%)
20. feb. 2026374 kr65 kr (15%)
19. feb. 2026439 kr6 kr (1%)
17. feb. 2026433 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret