Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange

NothingArmbåndsureEAN: 6974434225336
Pris fra 624 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 6. mar.

Sammenlign priser på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 624 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch 3 Pro Sort Orange SmartWatch
624 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro Sort Orange SmartWatch billede

Produktinformation

CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43" - Bluetooth - 52.4 g - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Artikel nr.: A10700024
EAN: 6974434225336
Varenr.: 1003541548
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange
634 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Orange
-28%649 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Orange billede

Produktinformation

- Avanceret sundhedsovervågning: 24/7 pulsmåling, SpO₂, stress- og søvnanalyse med op til 30% forbedret nøjagtighed - Smart træning: Individuelle træningsprogrammer, restitutionsvejledning og Active Score for helhedsorienteret fremgang - Dual-band GPS: Præcis positionssporing med L1+L5 og global satellitunderstøttelse - 131 sportsgrene: Automatisk genkendelse af nøgleaktiviteter og detaljerede præstationsmålinger - Indbygget ChatGPT: Stil spørgsmål og planlæg din dag - direkte fra håndleddet - Tilpas din stil: 130+ urskiver, foto-/video-muligheder og AI-genereret urskive - Bluetooth-opkald: Klare, AI-forbedrede opkald og hurtige svarmuligheder - Lang batterilevetid: Op til 13 dage ved normal brug, 10 dage ved intens brug og 4,5 dage med Always-On Display - IP68-certificeret: Vand- og støvafvisende - klar til daglig brug - Nothing X-app: Alle dine sundheds-, fitness- og enhedsværktøjer samlet et sted...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: A10700024
EAN: 6974434225336
Varenr.: 3387443
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch 3 Pro Sort Orange SmartWatch
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK624 kr624 krKøb
2CS MEGASTORE DK634 kr673 krKøb
3Proshop DK649 kr649 krKøb
4Ultrashop799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange i 173 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 662 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 624 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 52.4 g - orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026624 kr31 kr (5%)
2. jun. 2026593 kr69 kr (10%)
30. maj 2026662 kr64 kr (11%)
27. maj 2026598 kr4 kr (1%)
26. maj 2026602 kr4 kr (1%)
24. maj 2026606 kr3 kr (0%)
23. maj 2026609 kr1 kr (0%)
22. maj 2026610 kr3 kr (0%)
21. maj 2026613 kr1 kr (0%)
19. maj 2026614 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret