Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå

NothingArmbåndsureEAN: 6974434225329
Pris fra 631 krtil 819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 542 kr 3. maj

Sammenlign priser på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 631 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå
631 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches
Farve: 1
Artikel nr.: 6974434225329
EAN: 6974434225329
Varenr.: 24936031
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch 3 Pro Grå Sølv SmartWatch
632 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Light Grey
-28%649 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Light Grey billede

Produktinformation

- Avanceret sundhedsovervågning: 24/7 pulsmåling, SpO₂, stress- og søvnanalyse med op til 30% forbedret nøjagtighed - Smart træning: Individuelle træningsprogrammer, restitutionsvejledning og Active Score for helhedsorienteret fremgang - Dual-band GPS: Præcis positionssporing med L1+L5 og global satellitunderstøttelse - 131 sportsgrene: Automatisk genkendelse af nøgleaktiviteter og detaljerede præstationsmålinger - Indbygget ChatGPT: Stil spørgsmål og planlæg din dag - direkte fra håndleddet - Tilpas din stil: 130+ urskiver, foto-/video-muligheder og AI-genereret urskive - Bluetooth-opkald: Klare, AI-forbedrede opkald og hurtige svarmuligheder - Lang batterilevetid: Op til 13 dage ved normal brug, 10 dage ved intens brug og 4,5 dage med Always-On Display - IP68-certificeret: Vand- og støvafvisende - klar til daglig brug - Nothing X-app: Alle dine sundheds-, fitness- og enhedsværktøjer samlet et sted...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: A10700022
EAN: 6974434225329
Varenr.: 3387442
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm grå
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Nothing CMF Watch 3 Pro 47 mm grå
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch 3 Pro Grå Sølv SmartWatch
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK631 kr670 krKøb
2CompuMail DK632 kr632 krKøb
3Proshop DK649 kr649 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 542 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 631 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51 g - lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026631 kr5 kr (1%)
30. maj 2026626 kr6 kr (1%)
29. maj 2026632 kr7 kr (1%)
22. maj 2026639 kr10 kr (2%)
20. maj 2026649 kr32 kr (5%)
19. maj 2026617 kr4 kr (1%)
17. maj 2026621 kr7 kr (1%)
9. maj 2026628 kr10 kr (2%)
7. maj 2026638 kr39 kr (7%)
6. maj 2026599 kr57 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret