Gå til hovedindhold

Nothing CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå

NothingArmbåndsureEAN: 6974434225312
Pris fra 634 krtil 799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582 kr 29. apr.

Sammenlign priser på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 634 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå
634 kr
Til butik
CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Smartwatches
Farve: 1
Artikel nr.: A10700020
EAN: 6974434225312
Varenr.: 24619326
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CMF Watch 3 Pro by Nothing Smart ur Mørkegrå
643 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Mørk Grå
-28%649 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CMF by Nothing Watch 3 Pro - Mørk Grå billede

Produktinformation

- Avanceret sundhedsovervågning: 24/7 pulsmåling, SpO₂, stress- og søvnanalyse med op til 30% forbedret nøjagtighed - Smart træning: Individuelle træningsprogrammer, restitutionsvejledning og Active Score for helhedsorienteret fremgang - Dual-band GPS: Præcis positionssporing med L1+L5 og global satellitunderstøttelse - 131 sportsgrene: Automatisk genkendelse af nøgleaktiviteter og detaljerede præstationsmålinger - Indbygget ChatGPT: Stil spørgsmål og planlæg din dag - direkte fra håndleddet - Tilpas din stil: 130+ urskiver, foto-/video-muligheder og AI-genereret urskive - Bluetooth-opkald: Klare, AI-forbedrede opkald og hurtige svarmuligheder - Lang batterilevetid: Op til 13 dage ved normal brug, 10 dage ved intens brug og 4,5 dage med Always-On Display - IP68-certificeret: Vand- og støvafvisende - klar til daglig brug - Nothing X-app: Alle dine sundheds-, fitness- og enhedsværktøjer samlet et sted...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: A10700020
EAN: 6974434225312
Varenr.: 3387441
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Watch 3 Pro (dark grey)
-28%649 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CMF Watch 3 Pro by Nothing Smart ur Mørkegrå
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK634 kr673 krKøb
2CompuMail DK643 kr643 krKøb
3Proshop DK649 kr649 krKøb
4Komplett DK649 kr649 krKøb
5Ultrashop799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå i 126 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 860 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 662 kr.

Den nuværende pris på 634 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CMF Watch 3 Pro - Metal - smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: op til 258 mm - display 1.43 - Bluetooth - 51.9 g - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026634 kr9 kr (1%)
2. jun. 2026643 kr71 kr (10%)
1. jun. 2026714 kr29 kr (4%)
29. maj 2026743 kr7 kr (1%)
28. maj 2026750 kr1 kr (0%)
26. maj 2026751 kr7 kr (1%)
24. maj 2026758 kr6 kr (1%)
23. maj 2026764 kr7 kr (1%)
22. maj 2026771 kr1 kr (0%)
21. maj 2026772 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret