Gå til hovedindhold

Chloé Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml

ChloéParfume og eau de cologneEAN: 3616303445577
Pris fra 449 krtil 925 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 476 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Chloé L'Eau De Parfum Intense EdP, 50 ml.
-52%449 kr
Før 945 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chloé L'Eau De Parfum Intense EdP, 50 ml. billede

Produktinformation

Chloé L'Eau De Parfum Intense EdP er en feminin og elegant parfume, der fanger essensen af moderne skønhed. Med sin intense blomsterduft er denne duft ideel til kvinder, der ønsker at udtrykke deres individualitet og styrke. Den er perfekt til både da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3616303445577
Varenr.: CHLOE0015
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Chloe L'Eau De Parfum Intense Edp Spray Intense 50 ml
514 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml
-31%675 kr
Før 985 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Chloe L'EDP Intense EDP Refillable 50 ml
-25%716,25 kr
Før 955 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Chloé L'Eau De Parfum Intense Eau De Parfum 50 ml
717 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Chloé L'Eau De Parfum Intense EdP (50 ml)
-25%718 kr
Før 955 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Chloé Intense Eau de Parfum - 50 ml
792 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloé L'Eau De Parfum Intense Eau De Parfum 50 ml
800 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Chloe Leau De Parfum Intense 50 ml
925 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop449 kr449 krKøb
2Teknikproffset DK514 kr563 krKøb
3BilligParfume.dk675 kr675 krKøb
4NiceHair.dk716,25 kr716,25 krKøb
5Lyko DK717 kr717 krKøb
6Bangerhead DK718 kr718 krKøb
7NordicFeel DK792 kr792 krKøb
8Cocopanda DK800 kr800 krKøb
9EauDeParfum.dk925 kr925 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 571 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026449 kr104 kr (19%)
20. maj 2026553 kr104 kr (23%)
5. maj 2026449 kr226 kr (33%)
3. maj 2026675 kr226 kr (50%)
21. apr. 2026449 kr155,88 kr (26%)
20. apr. 2026604,88 kr155,88 kr (35%)
12. mar. 2026449 kr130,15 kr (22%)
11. mar. 2026579,15 kr130,15 kr (29%)
5. feb. 2026449 kr118 kr (21%)
21. jan. 2026567 kr128 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret