Gå til hovedindhold

Chloé Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml

ChloéParfume og eau de cologneEAN: 3616303445560
Pris fra 448 krtil 650 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloé L'Eau De Parfum Intense Eau De Parfum 30 ml
-20%448 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chloé L'Eau De Parfum Intense Eau De Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Chloé L'Eau De Parfum Intense er en forførende blomsterduft til kvinder med hindbærnoter og sensuel rose, perfekt til enhver anledning.

Produktspecifikationer

Mærke: Chloé
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 66681
EAN: 3616303445560
Varenr.: 3308937
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml
-24%494,95 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Chloé L'Eau De Parfum Intense EdP (30 ml)
-25%507 kr
Før 680 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chloé L'Eau De Parfum Intense EdP (30 ml) billede

Produktinformation

Vi er Chloé. Chloé L'Eau de Parfum Intense Refill fanger Chloés følelser og energi gennem fire inspirerende kvinder, der er et levende udtryk for mærkets værdier. I forskellige aldre og fra forskellige baggrunde er de smukke, stærke og frie. Omgivet af frodig natur ændrer de selve vindens retning. Et pust af feminin energi spreder sig til de fire verdenshjørner. En bølge af glæde, optimisme og frihed. Et udtryk for kvinders magt ifølge Chloé. Chloé L'Eau de Parfum Intense er en vanedannende blomsterduft til kvinder, der åbner med livlige, saftige hindbærnoter, der understreger den underliggende roses sensualitet. Lige så levende, som hvis den blev fanget på et hvilket som helst tidspunkt af dagen, fremkalder dens stærke duft på én gang den friske morgenrose, grøn og lidt frisk, den åbne middagsrose, med fylde og dybde, og den honningrøde aftenrose med sine sensuelle, vanedannende accenter. Derefter folder en buket af varme og ravfarvede skove sig ud, den ene mere koncentreret end den anden. Ambrox kommer med sine moskusagtige, træagtige noter, Cashmeran byder på sin overdådige sensualitet, og cedertræ forstærker duftens unikke karakter. En Chloé-duft, der er perfekt til enhver lejlighed, og som holder dagen lang. Til L'Eau de Parfum Intense har den berømte plisserede Chloé parfumeflaske fået et nyt look, nu stemplet med en slank sort og ecru etiket for en endnu mere moderne og raffineret stil. Dens bånd har også fået en ny, dyb granatnuance, der genlyder af duftens sammensætning og blomsten i dens hjerte. Denne duft har en vegansk formel og fås i genopfyldelige flasker. Refill og flakon sælges separat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Chloé
Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 170g
Artikel nr.: 66681
EAN: 3616303445560
Varenr.: B092542
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Chloe L'EDP Intense EDP Refillable 30 ml
-25%510 kr
Før 680 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Chloé L'Eau De Parfum Intense Eau De Parfum 30 ml
510 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Chloé Intense Eau de Parfum - 30 ml
560 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Chloe Leau De Parfum Intense 30 ml
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK448 kr448 krKøb
2BilligParfume.dk494,95 kr494,95 krKøb
3Bangerhead DK507 kr507 krKøb
4NiceHair.dk510 kr510 krKøb
5Lyko DK510 kr510 krKøb
6NordicFeel DK560 kr560 krKøb
7EauDeParfum.dk650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 448 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Chloe - Signature L'Eau De Parfum Intense Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026448 kr15 kr (3%)
18. maj 2026463 kr31,95 kr (6%)
17. maj 2026494,95 kr28,95 kr (6%)
15. maj 2026466 kr2 kr (0%)
14. maj 2026468 kr26,95 kr (5%)
12. maj 2026494,95 kr26,95 kr (6%)
11. maj 2026468 kr26,95 kr (5%)
10. maj 2026494,95 kr26,95 kr (6%)
9. maj 2026468 kr26,95 kr (5%)
4. maj 2026494,95 kr1,95 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret